Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Lejdis (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=45)
-   -   POWITALNIA: witam szanowne grono Lejdis:) (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=4740)

Dżolka 08.04.2010 10:49

Cytat:

Napisał dabal (Post 109353)
Dziewczyny-co Wy z tymi Dominatorami ??? Przecież jest tyle fajnych i wdzięcznych motorków, a do tego lekkich.

Jak to co? Bo to piękne i fajne moto są. Wprawdzie jestem posiadaczką Domina 650 ale chetnie przyłączę się do tego "odłamu" forum :). pozdrowienia dla wszystkich zdominowanych :at:

Azja 08.04.2010 10:57

Witam nowe Lejdiski, fajnie, że jest nas coraz więcej:)

Dona, dzięki! Jak się zapiszę na kurs, to natychmiast zamelduję:)

Elutka, wrocławskie szkoły, nie posiadają w swoich ofertach informacji o atrakcyjności instruktorów - rażące niedopatrzenie;)

RAVkopytko 09.04.2010 00:24

Cytat:

Napisał Dżolka (Post 109358)
Jak to co? Bo to piękne i fajne moto są. Wprawdzie jestem posiadaczką Domina 650 ale chetnie przyłączę się do tego "odłamu" forum . pozdrowienia dla wszystkich zdominowanych

noo i dzięki

ucek 09.04.2010 09:49

Cytat:

Napisał nastia (Post 109303)
..Pozdrowienia dla Cioci Ucka, która może mnie pamięta, ale pewnie nie :D..

a nic z tego, ciocia ma pamięć jak słoń! :D;) a nawet dwa słonie :D:D:D i każdą zarażoną enduro Lejdiskę pamięta i całym sercem dopinguje, i ciepłe myśli posyła, i pęka z dumy, że baby na motory się porywają :rules:

Witam wszystkie nowe Lejdiski - niech Moc będzie z Wami! :at:

burja 09.04.2010 10:27

cześć dziewczyny :) fajnie, naprawdę jest nas coraz więcej :):) wiosenne pozdrowienia-zaczęłam juz jeździc swoim trampkiem codziennie do pracy (pozbyłam się auta, nie mam wyboru-fajnie ;))i nie było jeszcze przejazdu żeby coś się nie wydarzyło-uczę się :D tym bardziej więc gorące pozdrowienia i powodzenia dla wytrwałych początkujących motobabek!! :) ps Azja, w sprawie rankingu pt"przystojny instruktor"we Wrocku.. jestem niedawno po kursie i mam pewne spostrzeżenia.. opowiem Ci osobiście :D
Elutka..:Thumbs_Up::Thumbs_Up:;)

Afryka_Dzika 12.04.2010 12:04

Brawo dla zDominowanych pań, jestem całym sercem za! :D

a "klub HD" jest też tutaj: http://priv.socjum.pl/ i tutaj: http://hondadominator.socjum.pl/ gdyby ktoś szukał

Dżolka 13.04.2010 22:49

Cytat:

Napisał Afryka_Dzika (Post 109795)
Brawo dla zDominowanych pań, jestem całym sercem za! :D

a "klub HD" jest też tutaj: http://priv.socjum.pl/ i tutaj: http://hondadominator.socjum.pl/ gdyby ktoś szukał

Zaglądam tam często ale niestety zloty Zdominowanych odbywają się zawsze w terminie moich "wakacji".Więc bedę miała przyjemność spotkać się z Wami pewnie na jakiejs Afrykańskiej imprezie. Pozdrawiam serdecznie

Ivi 16.04.2010 21:25

Witam Piękne Lejdiski!!! Co żem obiecała na otwarciu w Borku to też czynię. Dnia pamiętnego dzisiejszego się zarejestrowałam i się przywituję ze wszystkimi Lejdiskami :D Po spotkaniu w Borku postanowiłam dołaczyć do płci pięknej znajdującej się na tym forum. Moja przygoda z motocyklem rozpoczyna się dopiero ( jestem w trakcie robienia prawa jazdy kat. A :) ) więc mam nadzieję,że wspomozecie mnie dobrymi radami!!! Pozdrawiam wszystkie Lejdiski a w szczególności Elutkę, Maćkę i Olę które ostatnio poznałam no i oczywiście BABE:). Czekam na Was na Rajdzie Podlaskim!!!!

Ola 17.04.2010 00:01

Witamy pięknie :)

elutka 17.04.2010 00:55

Cytat:

Napisał Ivi (Post 110698)
... Co żem obiecała na otwarciu w Borku to też czynię... Dnia pamiętnego dzisiejszego się zarejestrowałam i się przywitutuję:). Czekam na Was na Rajdzie Podlaskim!!!!

witamy Ivi :) cieszę się bardzo, że słowna z Ciebie dziewczynka:p proszę zarażaj nas tu swoim cudnym uśmiechem, opisuj rozterki i przygody związane z rozpoczynającą się moto przygodą bo jak widzisz parę koleżanek przeżywa to samo a i większość z nas swoje początki pamieta :dizzy: wspierać będziemy jak tylko się da :) Co do rajdu to kochane Podlasiaki chyba nie ma luda co by nie chciał do Was przyjechać :D

sarah5 26.04.2010 09:36

witam wszystkie babeczki i do zobaczenia kiedys na drodze :) pozdrawiam z lublinia

Dona 26.04.2010 10:24

Witam i pozdrawiam z wybrzeża :)

elutka 27.04.2010 04:06

Sarah5, macham łapką na przywitanie:) (z Dworca W-wa Centrana) :at::rules:

Galka 27.04.2010 18:23

Witam dziewczyny!
Proszę o przyjęcie mnie do waszego grona :bow:
Pozdrawiam :)

Azja 27.04.2010 20:55

Nowe Lejdiski pojawiają się niczym nowalijki na wiosnę, fajnie! Pozdrawiam:)

elutka 27.04.2010 21:06

Cytat:

Napisał Galka (Post 112257)
Witam dziewczyny!
Proszę o przyjęcie mnie do waszego grona :bow:
Pozdrawiam :)

Cześć Gałka - witamy!
Już legendy o Tobie krążą ;) - następna Lejdiska co na Afryce w terenie pomyka! No no szacun :brawo:i cała przyjemność po naszej stronie mieć Cie w naszym gronie :D.

Azja kochanie - prawda,że ta progresja jest budująca ? Może faktycznie kiedyś tak się rozrośniemy, że Lejdisowy zlot trzeba będzie zrobić :rolleyes: - no ale to dopiero jak ogłosisz swoją motocyklową niezależność :p

Maćka 28.04.2010 10:54

No, no, no.... się dzieje ojjjj się dzieje :p
Bab nam na moturach przybywa, aż serce roście... i to w takim tempie jak baba drożdżowa przez babcię oniegdaj wyrabiana :D (Sorry Baba że wciąż Cię tutaj po "imieniu" szargam :p) tak jakoś wyszło...

Gałka, jestem pełna podziwu dla Ciebie, widziałam zdjęcia z Waszej ostatniej wyprawy.... no że Afryką jak nasz drobniusia Olusia?? Szok i pełen szacun :p

Wogóle witam wszystkich "świeżych" :p w naszym gronie...
życzę nam Wszystkim dużo radości z jazdy i z naszych przyjaźni, które są coraz mocniejsze :p

Pozdro
Maćka

lena 28.04.2010 19:47

Przyłączam się cieplutko do powitań poprzedniczek - wyjadaczek zlotowych, na które zawsze i wszędzie można liczyć. Całusy dla Was wszystkich :)!

Azja 28.04.2010 22:40

Cytat:

Napisał elutka (Post 112285)
Azja kochanie - prawda,że ta progresja jest budująca ? Może faktycznie kiedyś tak się rozrośniemy, że Lejdisowy zlot trzeba będzie zrobić :rolleyes: - no ale to dopiero jak ogłosisz swoją motocyklową niezależność :p

6 maja zaczynam kurs :fool2:

lena 28.04.2010 23:33

Cytat:

Napisał Azja (Post 112512)
6 maja zaczynam kurs :fool2:

Trzymamy kciuki Azja!!!

Azja 29.04.2010 23:43

Dzięki Lena:)

megi 12.05.2010 14:56

aloha wszytskim dzielnym kobietkom na tym forum!!!!

przybywam z trójmiasta
pozdrawiam i mam nadzieje do zobaczenia na droga i bezdrożach :)
Megi

Dona 12.05.2010 15:12

WITAJ Megi!

Jaki uśmiech pojawił się na mej twarzy - 3 city i Dominatorek :)
To kiedy umawiamy się by gdzieś pojeździć :at: ??

elutka 13.05.2010 01:48

Ja chcę nad morze! Coś czuję, że w tym roku nie zdążę być na plaży:)

megi 13.05.2010 21:24

Cytat:

Napisał Dona (Post 114546)
WITAJ Megi!

Jaki uśmiech pojawił się na mej twarzy - 3 city i Dominatorek :)
To kiedy umawiamy się by gdzieś pojeździć :at: ??

też się cieszę, koniecznie trzeba się umówić na wspólne śmiganko :):lc8: mam koleżnkę, która również śmiga na DOminim

burja 19.05.2010 18:17

cześć Megi :):):) miło Cię słyszec, mam nadzieję-niedługo równiez może i widzieć-choć kawałek mamy na tę plażę ale... no zobaczymy :D pozdrowionka

moher 19.05.2010 19:29

Witam wszystkich,
Chciałam się przywitać ze wszystkimi Lejdis i nie tylko.
Jestem bardzo świeżutka na forum i na motocyklu w sumie też. W prawdzie kurs na prawko "A" rozpoczęty, parę jazd za sobą mam ... i bakcyl złapany.
Bardzo chętnie przyłączę się do waszego grona dzielnych Babeczek.
Witam i pozdrawiam,
Moher - Ania

burja 19.05.2010 19:43

trzymamy kciuki powodzenia:):)

elutka 20.05.2010 00:04

Cytat:

Napisał moher (Post 115841)
.. W prawdzie kurs na prawko "A" rozpoczęty, parę jazd za sobą mam ... i bakcyl złapany.

Witamy Aniu serdecznie :)
Super, że kolejna kobitka zarażona - w tym sezonie mamy kilka koleżanek które "walczą" na kursie -" Pierwsze koty za połoty" zachęcam podziel się swoimi wrażeniami - w grupie raźniej ;)

najemnik161 20.05.2010 08:19

Witam zacne niewiasty i wszystkich zgromadzonych
 
Jak tu miło pozdrawiam wszystkich obecnych jak można to sobie przycupnę i z chęcią pogadam o motocyklach dla Pań polecam taki motor jaki do niej "przemówi" :at: w końcu liczy się przygoda i wyzwania oraz fajna paczka:blues:wierzcie mi to jest to...

elutka 20.05.2010 23:41

a witamy odważnego kolegę - wiemy, że większość tu zagląda ale się nie ujawnia :)

jochen 21.05.2010 00:08

Hehehe Elutka, Twoja przenikliwość jest niesamowita. Skąd Ty to wiesz, szósty zmysł, czy jakiś inny chytry sposób? Normalnie strach się bać... ;)

najemnik161 21.05.2010 08:03

"...ciesz się młodzieńcze w młodości swojej..." Eklezjasta
 
Cytat:

Napisał elutka (Post 116165)
a witamy odważnego kolegę - wiemy, że większość tu zagląda ale się nie ujawnia :)

Życie jest za krótkie na jakąś pruderyjność a tak przynajmniej poznać można ciekawych ludzi...i poszaleć :lobby:

elutka 21.05.2010 20:56

Cytat:

Napisał jochen (Post 116169)
Hehehe Elutka, Twoja przenikliwość jest niesamowita. Skąd Ty to wiesz, szósty zmysł, czy jakiś inny chytry sposób? Normalnie strach się bać... ;)

Zmysł i sposób :D - tak mają wszystkie Lejdisy:oldman: - ale nie bać się! (hehehe Jochen, jakbym Cię nie poznała to pomyślałabym... że Ty z tych bojących :o ;))

Zapraszam Panów do dyskusji poza powitalnią:)

felkowski 22.05.2010 09:58

No tak, teraz mi głupio. Zaczołem bez powitalni....teraz muszę naprawić. Witam jestem felek i pokornie proszę o wybaczenie:bow:. Trochę tu zaglądam, ale przez dziurkę od klucza:D. Już przestudiowałem temat moturka dla mojej lejdiski. Dochodzę do wniosku, iż dominacja u mojej lejdi jednak nie wchodzi w grę. Z przykrością stwierdzam, iż do Klubu Dominium jeszcze nie wkroczy. Wszystkie znaki na ziemi i niebie wróżą Yamaha.

moher 27.05.2010 21:17

Cytat:

Napisał elutka (Post 115927)
Witamy Aniu serdecznie :)
Super, że kolejna kobitka zarażona - w tym sezonie mamy kilka koleżanek które "walczą" na kursie -" Pierwsze koty za połoty" zachęcam podziel się swoimi wrażeniami - w grupie raźniej ;)

Dzięki Elutka i Lejdis za wsparcie,
to prawda w grupie dużo łatwiej a w dodatku takich fajnych Lejdis-ek:bow:.
No więc ja na motorku na kursiku 'śmiga' :at:, w sumie tak szybko śmignęłam, że glebę zaliczyłam, porządnego siniaka na tydzień zdobyłam :dizzy: i na egzamin się zapisałam ... ha i się trochę zestresowałam. Trzeba będzie dać z siebie wszystko :) żeby wkrótce jeździć w takim fajnym gronie.

Brunetka 28.05.2010 08:51

Cytat:

Napisał elutka (Post 116165)
a witamy odważnego kolegę - wiemy, że większość tu zagląda ale się nie ujawnia :)


Elutka - płeć brzydsza :D tu zagląda - podgląda co u nas się dzieje, żeby być na bierząco z informacjami :haha2:

felkowski 01.06.2010 20:42

No to Baśka wita się już jako pełnoprawna członkini Leidisów. O ile ja przyjmiecie. Jak się ma za ciotkę Olkę to nie wypada zaczynać za miekko. Poszlimy na całość. Niebieska Yamaha w dwusówie staneła dziś przy Tesco. Chyba musze zamienić samochód na Smarta. Bo mi się to nie mieści.

Ola 01.06.2010 21:14

No to dałeś czadu :D Nie mogło być z resztą inaczej. Witamy naszego małego lejdiska.

ucek 01.06.2010 22:29

:D:D:D
dawaj ją do sekcji dziecięcej! Brakuje nam Lejdziątek - chłopaki normalnie pospadają z podnóżków :haha2:

felkowski 02.06.2010 06:48

Wczoraj przywiozłem w bagażniku. Wyciagneliśmy z sąsiadem. A że sąsiad gadułka to troche pytlowalim. W tym czasie dziwewczyny we dwie ujeżdżały gada na zmianę. Trza przyznać iz motur bez benzyny był :Dale to nie przeszkadzało. Babki ( z córką sąsiada) ujężdżały go na zmiane. Jedna siedzi druga pcha a potem zamiana.:at:

ucek 03.06.2010 00:36

http://www.pro-motor.pl/forum/images...s/needpics.gif

felkowski 05.06.2010 12:27

1 Załącznik(ów)
A ta sekcja dzieciacka to gdzie jest i czym się zajmuje ?
Proszę oto zdjęcie według zamówienia.

Załącznik 12166

jochen 06.06.2010 00:03

Felek, czy ta Yamaszka to 80-tka? Bo jeśli tak, to identico ma córa mojego brata (12 lat), dziewuszka owa (co by nie było moja chrześnica:D) ostro ją ujeżdża od 2 sezonów, a tego lata pierwsze kroki na niej poczyni mój pierworodny ziutek (obecnie lat 6:)).

felkowski 07.06.2010 08:44

Tak to 80. Z tego co wiem to 50 ma inne koła i nie ma dżwigni zmiany biegów.

Ashanti 20.06.2010 20:10

Witam Lejdiski i Afrykanerów,

Jestem nowa na forum i chciałam się przywitać. Widzę że jest tu bardzo fajna atmosfera i wyborowe towarzystwo. Będzie dla mnie zaszczytem jeśli przyjmiecie mnie do swojego grona.
Do zobaczenia na zlocikach :-)
Ashanti

Mysza 23.06.2010 12:02

Witajcie Dziewczyny na motórach wszelkich:)
Super, że jest nas coraz wiecej:Thumbs_Up:
Dona dzięki za "cieplaska". Już nie mogę sie doczekać jak dotrzecie z Kiubem do Tyrawy i spotkamy się na żywo :webers::zdrufko::kumbaya:

lena 23.06.2010 14:25

Ashanti, Mysza witajcie i do zobaczenia.:)

Dona 23.06.2010 23:40

Cytat:

Napisał Mysza (Post 120858)
Witajcie Dziewczyny na motórach wszelkich:)
Super, że jest nas coraz wiecej:Thumbs_Up:
Dona dzięki za "cieplaska". Już nie mogę sie doczekać jak dotrzecie z Kiubem do Tyrawy i spotkamy się na żywo :webers::zdrufko::kumbaya:

My też się baaaaaardzo:blues: cieszymy, i chyba zaczniemy odliczać bo już nas nosi ... a za górkami to już mi tak tęskno że hejjj
Jak pomyślę o porannej mgle, i drewnianych kapliczkach to ahhhh Mysza pewnie dobrze wiesz co mam na myśli ... ;)

Mysza 24.06.2010 10:45

Cytat:

Napisał Dona (Post 120984)
Jak pomyślę o porannej mgle, i drewnianych kapliczkach to ahhhh Mysza pewnie dobrze wiesz co mam na myśli ... ;)

Oj wiem, wiem moja droga:) Ja teraz siedze w Krk i nadrabiam zaległości w pracy(jakoś cza na to moto-szaleństwo zarabiać:) i choć miejsce zielone i ptaszki głośniej słychać niż cywilizację, to ckni mi się jak nie wiem co i wyglądam tak::drif:
Ale wiesz: "już za chwileczkę już za momencik...lalalalala" :friday::kumbaya:
Ja też trzymam kciuki za ten Twój urlop :Thumbs_Up:


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:01.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.