Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Przygotowania do wyjazdów (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=69)
-   -   Tet Chorwacja i tet Bośnia (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=42191)

krytek 15.03.2022 23:38

Cytat:

Napisał nabrU (Post 773271)
Wszystko też zależy skąd kolega krytek startuje bo on się nie może zdecydować czy mieszka w PL czy w UK ;)

10 dni jazdy już na miejscu dojazdu nie liczę :)

Emek 16.03.2022 10:03

W 10 dni to spokojnie objedziesz a jeszcze jak będą chęci to i Czarnogórę z Albanią. Łącznie wszystkie ślady mają niecałe 1700 km więc średnio dziennie wychodzi 170 km. Na lajcie do objechania. Powodzonka.

teddy-boy 16.03.2022 11:07

Koniec czerwca to pogoda chyba zdrowo daje po dupie?

Emek 16.03.2022 11:21

Luz. Na górze zdarzyło mi się zmarznąć na początku lipca. Na dole przyjemnie ciepło.

JarekO 16.03.2022 11:23

Cytat:

Napisał Emek (Post 773341)
Luz. Na górze zdarzyło mi się zmarznąć na początku lipca. Na dole przyjemnie ciepło.

Jak się pośpi za długo to i na górze można poczuć konkretny upał. Trochę kondycji, do tego w opór wody i jest fajnie. W nocy pod namiotem bywa różnie. Mi było ciepło ale kolega twiedzi, że zmarzł.....

ferolo 17.03.2022 08:09

Cytat:

Napisał krytek (Post 773279)
Dzięki
Lubię żwawo i od rana do wieczora jeździć .. wiec target zakłada tez Czarnogórę
Czytasz to Daniel ? ;)

Czytam czytam hehe będzie fajnie trzeba dodać że jak by ktoś chciał to szukamy jeszcze jednego ludka który chciałby się dołączyć do wyprawy było by nas wtedy 4 z czego, wstępnie 2 będzie na miejscu w Chorwacji i z tamtad ogień a dwie osoby w tym ja plus ktoś z pl jedzie na kolach z pl

ferolo 08.04.2022 16:21

Panowie z racji tego że ekipa wyjazdowa się posypała a nie chcę zakładać nowego tematu, no i oczywiscie chciałbym aby te wakacje nie były niewypałem motocyklowym piszę tutaj. Plan jest taki aby ruszyć pod konieć czerwca na bałkany kierunek chorwacja najlepiej 2 lub 3 osoby zjjazd oczywisćie z czarnego jak najczęsciej oczekiwany :) aby pozwiedzać jak najwięcej widoków i przyjemnie się sciorać wypad max 10 dni reszta do dogadania ewentualnie jeśli ktoś ma inną koncepcję wypadu a szuka kompana to jak najbardziej jestem na tak. Jak coś to piszcie tu lub na priv. Ogólnie jesli ktoś ma mysl gdzie szukać ludków jeszcze na jakich forach to z miłą chęcią skorzystam z podpowiedzi. Bo u nas jest to różnie każdy ma już plany swoje i ciężko się gdzieś wpasować.
Pozdrawiam i szerokości

Kaem 08.04.2022 18:33

A tą trasę da się zjechać taką krówką jak atas ?

Od 3 lat mi się marzy taki wyjazd. :):at:

Cezarus 08.04.2022 20:21

Cytat:

Napisał Kaem (Post 776784)
A tą trasę da się zjechać taką krówką jak atas ?

Od 3 lat mi się marzy taki wyjazd. :):at:

Bez problemu dasz radę . TET BiH będzie trochę trudno w jednym miejscu (podjazd z sużymi kamieniami).

ferolo 09.04.2022 07:29

Cytat:

Napisał Kaem (Post 776784)
A tą trasę da się zjechać taką krówką jak atas ?

Od 3 lat mi się marzy taki wyjazd. :):at:

kolego ja tez bedę jechał nową at więc nie ma się czego bać ludzie przejeźdzają ten odcinek i daja radę i nie ma tragedii.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:40.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.