Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Dom forumowicza - wszystko do domu i o domu (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=173)
-   -   Bieżnia do mieszkania - prośba o porady. (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=40942)

wezyr 03.09.2021 12:57

a może to Zimny ogląda seriale?! :)

mirkoslawski 03.09.2021 13:37

Cytat:

Napisał Ronin78 (Post 747129)
Bo przy bieżni nie wolno ze sobą negocjować, coś takiego nie istnieje, bieżnia jak nic innego kształtuje siłę charakteru. Mój znajomy ustawił bieżnię w piwnicy i biegał zgodnie z rozkładówką, treningi nawet po kilka godzin patrząc w punkt na szarej ścianie. Minuta staje się wtedy bardzo długa. Ja do tego pułapu nie doszedłem, ale mając go za przykład łatwo było mi poprostu z sobą nie negocjować.

Żeby być dobrze zrozumianym-ja trenuje 5x w tygodniu i o dziwo, biegam na bieżni...na siłowni.
Według mnie ćwiczenia w domu nie są dla wszystkich -ba, ja znajduję motywację na treningi po 2h dziennie a w domu nie mogę nawet na 10 minut marszu...
Ale masz rację-bieżnia może być doskonałym urządzeniem dla niektórych z nas.

colles 03.09.2021 14:25

Dla mnie bieżnia po operacji była zbawieniem ale trzeba dużo samozaparcia. Wystarczy laptop , dobry serial lub film i 45min zlatuje bardzo szybko a człowiek złazi mokry jak po saunie :) Polecam

Matey 03.09.2021 16:13

Na siłce u nas mają bieżnie firmy Matrix. Na pewno to stary model, bo z tego co widzę to na necie nie są już dostępne, ale mimo wieku działają bez zarzutów.
Może warto rozpatrzyć jednak zakup używanej? Niedawno był wysyp używanych sprzętów z siłowni, które zostały zamknięte z wiadomego powodu, może wyrwiesz coś ciekawego. :)

ctomch 03.09.2021 16:19

Mam Kettlera Track 3. Jak się żona będzie chciała z nią rozstać to Ci ją zaproponuję. Generalnie, przeprowadzka się szykuje, a bieżnia stoi i nic nie robi. W budżecie się zmieścisz.

Edit. Przepraszam Mirek, dopiero zauważyłem że zaproponowałeś już podobne "machniom". Nie wcinam się :)

zimny 07.09.2021 09:11

Bardzo dziękuję wszystkim za cenne porady. Z powodów różnych jestem ostatnio prawie zupełnie offline.

Wszystkie rady cenne, także te odnośnie wieszaka na ubrania :D
Jak będę mógł to napiszę coś więcej na dniach.

Pozdrawiam!
zimny

stopa-uć 07.09.2021 19:48

Chłopy
Zimny nie chce żeby żona wychodziła z domu ! !

ciał

zimny 10.09.2021 07:49

Cytat:

Napisał stopa-uć (Post 747520)
Chłopy
Zimny nie chce żeby żona wychodziła z domu ! !

ciał

Hehehe, bo chodzi po dwie godziny w plener nie wiadomo gdzie i z kim :D Niech się poci w domu, abonament netflixa i tablet jest :D

EDIT - dogadaliśmy się już z Mirkiem i biorę bieżnię od niego :)


Dzięki za wszystkie porady i pozdrawiam
zimny

zimny 28.09.2021 09:39

Mirek, dzięki za spotkanie, miłą transakcję i kawał sprzętu :Thumbs_Up:

Żonie się podoba i zaczęła testować. Ja także sprawdzałem - bardzo wygodnie można powiesić koszule na tych uchwytach na ręce( idealna grubość pod wieszaki), przez pulpit można przerzucić spodnie czy inne ciuchy. Zatem DZIAŁA :D:D:D:


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:01.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.