Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Owiewki, osłony, szyby, kanapy, zegary i linki (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=9)
-   -   rożne problemy z tripmasterem (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=1100)

DeKa 01.06.2010 22:03

hejka panowie, ja jeszcze inny problem mam, dziala prawie wszystko i to prawie stanowi problem bo nie ma najwazniejszego w tripie czyli przebiegu, tz tez nie dokonca bo na 100 przejechanych km zawsze jakieś dwa zawsze wskoczą :D, dodam że licznik w motocyklu działa i pozostałe funkcje w tripmasterze również. Jakieś pomysły gdzie zaglądnąć. Dzis zrobilem przegląd połowy instalacji i nic.

Transglobal 01.06.2010 22:49

spróbuj odłączyć aku może pomorze ,trip lubi się czasami zawieszać

R2D2 01.06.2010 22:51

Cytat:

Napisał DeKa (Post 117902)
hejka panowie, ja jeszcze inny problem mam, dziala prawie wszystko i to prawie stanowi problem bo nie ma najwazniejszego w tripie czyli przebiegu, tz tez nie dokonca bo na 100 przejechanych km zawsze jakieś dwa zawsze wskoczą :D, dodam że licznik w motocyklu działa i pozostałe funkcje w tripmasterze również. Jakieś pomysły gdzie zaglądnąć. Dzis zrobilem przegląd połowy instalacji i nic.


Uszkodzenie na 90% w elektronice tripa .
Proponuje pożyczyć od kogoś tripa i sprawdzić na 100% lub odwrotnie.

DeKa 01.06.2010 23:03

Co do restartu to próbowałem kilkakrotnie dzis i nie pomogło.
R2D2 pewnie masz racje, niestety jestem na wygnaniu i nikogo z afri w pobliżu nie ma. Norki kochaja BMW :D, trza sie zdac na wskazania gps albo odliczać z licznika choc to paskudnie niewygodne :(

R2D2 02.06.2010 08:49

Jak będziesz jechał do kraju to możesz do mnie zajechać i zrobimy na miejscu.
Chyba że się nie promujesz do Gdańska.

DeKa 02.06.2010 10:31

Kurcze, jak wrócę z wojaży islandzkich za 3 tyg, a podjołbyś się próby to mogłbym co najwyżej ci go pocztą wysłać(co do kasy się dogadamy - mam nadzieje że taniej wyjdzie niż u Pana H nówka), bo w polandii w tym roku to tylko 3 dni będę i to na swoje weselisko :d.

R2D2 02.06.2010 17:04

Ok , jak coś to pisz na priva.

Komak 19.10.2010 22:15

witam.mam problem z tripem.zegarek wspaniale odmierza moj czas lecz trip ma problem z km.czasami wystartuje a po kilku km.mowi dziekuje.dodam ze jedyna czescia ktora sie poptula to regler.a na poptutym musialem jeszcze kilka....km odkrecic.pomysly? dobre rady lub cos podobnego. z gory dzieki.

Dubel 19.10.2010 22:38

Cytat:

Napisał komak (Post 138350)
witam.mam problem z tripem.zegarek wspaniale odmierza moj czas lecz trip ma problem z km.czasami wystartuje a po kilku km.mowi dziekuje.dodam ze jedyna czescia ktora sie poptula to regler.a na poptutym musialem jeszcze kilka....km odkrecic.pomysly? dobre rady lub cos podobnego. z gory dzieki.

Witaj
A licznik analogowy kręci normalnie ?? To znaczy jak trip przestanie wskazywać to czy licznik działa?
Pozdro

Komak 20.10.2010 19:32

trip przestaje wskazywac czasami tylko 100m a licznik dziala poprawnie.czyli nabija km. nie wiem czy ma to zwiazek ale gdy jade bardzo wolno do30 to dziala?


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:33.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.