Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne tematy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Szkolenia jednośladem - opinie, doświadczenia (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=32582)

matjas 02.08.2018 07:53

Cytat:

Napisał Mieciek (Post 593640)
Ja byłem na szkoleniu u Tomka z EnduroFlow. Polecam bardzo.

Kiedyś siedziałem wieczorem z browarem przy ognisku w jednej agroturystyce na podlasiu i się okazało, że jak zaczęliśmy gadać z jednym gościem o motocyklach to się okazało, że kupił kiedyś ode mnie lata wcześniej motooilera a potem się okazało, że jest Tomkiem z EnduroFlow :D Śmieszny wieczór. Sorry za OT.

CzarnyEZG 02.08.2018 12:30

Ja byłem na szkoleniu z jazdy terenowej ciężkimi motocyklami u Proenduro.
Wziąłem dwa dni pod rząd i następnym razem będę to rozkładał. (Drugiego dnia byłem zbyt zmęczony żeby na 110% wykorzystać szkolenie)
Fajna sprawa, bo teoria jest już na motocyklach i od razu przekładamy na praktykę.
Do tego małe grupy (4 kursantów na instruktora)

Po tym jak zobaczyłem ile rzeczy robię nie do końca tak jak powinienem, kolejnym krokiem będzie szkolenie z jazdy drogowej (Dzięki Powolniaku za info o Torze Łódź - do nich mam najbliżej i się wybieram)

ps: Zastanawiałem się, czy szkolenia takie mają sens, gdy na motocyklu jeździsz pare, parenaście lat. Po tym jak sam pojechałem już wiem - MAJĄ :)

madafakinges 02.08.2018 13:09



Takie szkolenia są najlepsze... hartują ducha i ciało...

Adagiio 02.08.2018 15:13

Szkolenia uczą pokory i myślenia. Syn mojego kumpla kupił miesiąc temu v stroma i zaczął jeździć z kolegami na ściągawkach. Miał szczęście że tylko złamał nogę i obojczyk. Śmiał się jak mu mówiłem jeździj sam, poznaj moto, idź na szkolenie boś zielony jak szczaw.

matjas 02.08.2018 15:27

Cytat:

Napisał Adagiio (Post 593786)
Śmiał się jak mu mówiłem jeździj sam, poznaj moto, idź na szkolenie boś zielony jak szczaw.

Ja ostatnio zrobiłem pojeżdżawkę z koleżanką mojej żony. Prawko od 7 lat i od siedmiu lat pierwszy raz na moto. Byłem przerażony... Ja cegłą z tyłu a ona miała się poruszac z prędkością w swoim komforcie - no i tak zrobiliśmy 120km po okolicznych wiochach i lasach asfaltami gdzie max był 70kmh. 80 zobaczyłem raz na naprawdę ładnym odcinku a i to w bumie licznik trochę zawyża :D
No ale trzymała się i była megaostrożna. Babki chyba tak mają. Zrobiła też to szkolenie o którym pisałem.

W każdym razie zdałem sobie sprawę ile to się człowiek nauczył /a i tak dalej niewiele umie/ względem takiego początkującego przez te już kilkadziesiąt lat... Przepaść :at:

tadzik 02.08.2018 18:36

Cytat:

Napisał matjas (Post 593593)
Jak zdawałem to robiłem śpiewająco. Zarówno tw125 jak i RD04. Pare lat temu to było :)

Ech młodzieńcy!! Dobrze być młodym i jeździć na japońskich sprzętach.
A ja musiałem mordować na wuesce trójce, nie do końca sprawnej technicznie.

Skeeb 02.08.2018 20:11

Byłem kiedyś u "tej znanej osobistości z Warszawy";) na szkoleniu z jazdy "miejskiej". Nie powiem, warto było. Poza tym jeszcze trzy razy na szkoleniu ogólnorozwojowym na placu z mini-torem u człowieka uczącego na Bemowie. Polecam, bo korygowane przez instruktora błędy mogłem potem poprawia' na spokojnie, już we własnym zakresie. Sam pewnie nawet bym nie wiedział, że coś robję źle.

Z uwagi na cenę jeżdżę na takie rzeczy raz, max dwa razybw roku, a to jest za rzadko, aby rzeczywiście.się podciągnąć. Największy progres poczułem, kiedy zacząłem jeździć na gymkhane i ćwiczyć regularnie rzeczy ze szkoleń.

Skeeb 03.08.2018 08:48

@Neo: czy założenie wątku to dzielenie się wrażeniami z odbytych szkoleń, czy również polecanie konkretnych wydarzeń, w tym nadchodzących?
Jutro jest takie jedno, robione przez ludzi, których mogę polecić, ale nie chcę robić chamskiej reklamy.

Neo 03.08.2018 13:35

W zamyśle miało być dzielenie się wrażeniami. Może uda Ci się namówić kogoś do napisania relacji już po tej imprezie?

tyran 03.08.2018 14:01

Zastanawiam się czy nie skorzystać ze szkolenia w strefaenduro.pl
Ktoś zna temat?


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:07.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.