Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Szpej turystyczny - Produkty i Porady (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=132)
-   -   Buty trekkingowe Bona (Aliexpress) recenzja (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=35891)

ziutek2002 30.09.2019 20:31

Nie chcę zakładać nowego wątku i wiem, że powinien być on w innym dziale, ale ....gdyby był ktoś zainteresowany butami trekingowymi mam na sprzedaż nówki za 100zł:

https://www.sklepmartes.pl/mezczyzna...667_bl_dk_grey

Rozmiar 44

Ludwik Perney 30.09.2019 20:36

No sorry, chłopaki, ale w gumowcach też będzie sucho. Aż się spocisz. Nie ma szans, żeby w tym kawałku plastiku było stopie dobrze. A nasz tester zachwycony nawet mimo faktu, że but zbyt mały ;)
Da się znaleźć w miarę sensowne buty trekkingowe za niewielką kasę. Rumuni szyją dla najlepszych i wypuszczają też pod swoimi markami. Choćby w sklepie podróżnika można znaleźć.
No i w sieciowkach są często niezłe wyprzedaże

Neo 30.09.2019 21:10

Daj spokój. Z jednej strony masz rację bo chcąc mieć pewność co do jakości kupujemy od sprawdzonych dostawców. A z drugiej dlaczego nie sprawdzić (najlepiej na kimś i za jego pieniądze ;)) alternatyw? Nie zawsze to co nieznane, spoza naszego codziennego zasięgu geograficznego od razu będzie do bani. O czym sam się przekonałem kupując zarówno byle co, jak i całkiem fajne rzeczy z Azji.

Ja tylko podziwiam za zakup butów online. Raz się zdecydowałem, a i tak umówiłem się ze sprzedawcą że biorę trzy różne rozmiarówki i dwie odeślę. Oczywiście dobra była nie ta którą obstawiałem.

wojtekk 30.09.2019 21:56

Ludwiku drogi. Ale Ty wiesz , że piszesz o czymś , czego na oczy nie widziales ? :):):)

Ja nikogo nie zachęcam. Moje buty. Jak ktoś szuka - zostawiam opinie. Może się komuś przyda.

P.s. gdyby były za małe - nie nosilbym. Ale ja pewno masz rację :*

Ludwik Perney 30.09.2019 22:14

Ano właśnie mam. Trekingi z plastiku nie mają szans być nawet podobnymi do dobrych. Trekingi powinny być nieco za duże, a nie nieco za małe.
Ale za to czeka Cię ogromne pozytywne zaskoczenie, gdy trafisz na prawdziwie dobre buty, co nie jest łatwe, nawet gdy dysponujesz budżetem 10x wiekszym, bo kurde jednak każda stopa jest inna...
Swoją drogą polecam zrobić sobie skan stóp na eobuwie- mają takie skanery w galeriach handlowych. Łatwiej jest dobierać obuwie, gdy zna się dokładnie parametry własnych stóp, a często jedna różni się wymiarami od drugiej.

W każdym razie, pisanie, że te plastikowe chińskie zabawki to buty trekingowe i w dodatku dobre boli mnie prosto w serce równie mocno, jakbyś napisał, że disco polo to dobra muzyka że smakiem

wojtekk 30.09.2019 22:22

Ludwiku. Ale co Cie ściska ??? Już powiedziałeś , że badziew. Jak ktoś nie ma 700 PLN na buty szuka tańszych. Nie oszukuje się , że są jak te za 700. Nie twierdzę nigdzie , że tak jest. Uważasz inaczej - i już :)

I na marginesie - masz jakiś fetysz moich stóp ??? Skąd wieszb, że nie mam luzu????:))) Piszę , że jak na mnie - wolałbym więcej.

I przestań z tym plastikiem :) bo uwierzę , że jest jak z disco polo w Twoich ustach - poznałeś latami i już je znasz . Zrozum chłopie , że one nie są plastikowe :) ja je mam na nogach a nie Ty :)))

I szacun. Wróżka jesteś. Wiesz , że dopiero poznam prawdę objawiona , gdy kupię porządne buty. Pierwsze primo -mialem kilka par za dużo więcej. Więc racji nie masz. Drugie primo - w temacie butów trochę siedzę. I jeżeli chodzi o czas i doświadczenie . Więc skąd wiesz , że dopiero przede mną te doświadczenia ? I skąd znasz moja szafę na buty ??? Aaaaaaa. Moje stopy nie dają Ci spokoju :)

Zamykając powtórzę. Chciałem tanie buty. Mam. Napisałem co sądzę. Możesz się nie zgadzać. A ja mogę uważać , że są lepsze niż inne , gorsze itd.

Ludwik Perney 30.09.2019 22:24

Cytat:

Napisał Neo (Post 653317)
Nie zawsze to co nieznane, spoza naszego codziennego zasięgu geograficznego od razu będzie do bani

Pewnie że nie zawsze, nawet często może okazać się lepsze, ale pewne sprawy są ewidentne. Trekingow z plastiku nie zrobisz

Ludwik Perney 30.09.2019 22:30

Wojtek, poslij mi na prv zdjęcie Twoich stóp, a obiecuję wysłać Ci sznurówkę z moich 12 letnich lasportiv.

Jestem jak Sherlock Holmes, pokazałeś link do chińskich butów i wiem - drogą dedukcji - co masz w szafie, jaki samolocik wisi nad Twoim biurkiem poplamionym ketchupem, wiem też o plakacie Davida Haselhoffa i Krzysztofa Ibisza na ww stronie drzwiczek luster szafki w łazience...

Ludwik Perney 30.09.2019 22:31

A solidne buty trekkingowe upolujesz poniżej 3 stowek

wojtekk 30.09.2019 23:06

Poddaje się :)

MASZ RACJĘ LUDWIKU :*


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:47.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.