Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Wszystko dla Afrykańczyka (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Oparcie na kufer. (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=1028)

ferdek 02.07.2008 22:24

Pytanie tylko, czy jej zadowolenie to efekt owego oparcia hehe Tak czy inaczej gratuluję pomysłowości! :brawo:

Gradient 03.07.2008 10:01

Oo, bardzo fajny pomysł na szybko. Mam akurat taką starą karimatę. Skorzystam jeśli można z pomysłu tak na szybko, bo jutro i w niedzielę mamy do przejechania po 300km. Plecy plecaczka to ważna rzecz :).Całe plecy = mniej narzekania i szerszy uśmiech na twarzy:):):).

Cytat:

Napisał smigacz (Post 13936)
Też to to mam a a propos oparć gruba nie karbowana karimata taśma klejąca dwustronna wyciąć fajny kształt przykleić trzyma już 8 miesięcy i kufer nie dziurawiony i nie zniszczony:) i kobita zadowolona( przynajmniej moja):p.


wasilczuk 03.07.2008 13:00

siemka.
zamiast karimaty mozna zastosować piankę budowlaną do ocieplania bojlerów"szara"- jest dość sprężysta i można kupić dowolną ilość na metry. będzie na pewno lepsza niż karimata z lidla za 5zł. taśma klejąca dwustronnie spokojnie da rade. problem walenia w plecy zlikwidowałem wywalając oryginalny plastikowy afrykański bagażnik i w jego miejsce wyspawałem stalowy konkretny za który można łapnąć bez strachu.bujanie trzeba zlikwidować panowie.

wasilczuk 03.07.2008 13:02

warto też zwrócić uwagę na to że siedzisko w afryce jest dość krótkie więc oparcie powinno być cieniutkie albo kufer odsunąć do tyłu

podos 03.07.2008 13:07

Worek Worek na tył !
PS: A czy pleczaczek ma ochraniacz w kurtce na plecach? Bo chyba to zalatwia sprawe a i bezpieczenstwo cennego towaru ważne.

Franc, nie myl z flaszkz w tankbagu :haha2:

Gradient 03.07.2008 16:11

"PS: A czy pleczaczek ma ochraniacz w kurtce na plecach? Bo chyba to zalatwia sprawe a i bezpieczenstwo cennego towaru ważne. "

Tu tkwi całe sedno sprawy. Kurtki mamy takie same. Franka Thomasa krótkie miejskie, ale bardzo fajne.Kupując je nie dostaliśmy ochraniacza do mniejszej kurtałki. Nie było aż tak małych.:) Potem sklep zlikwidowali.Do tej pory plecaczek ma tylko gąbkę z tyłu i nie mamy kiedy i gdzie dokupić.:mur: A ja jak ten PAN jeżdżę sobie z ochraniaczem zadowolony.:mur::mur::mur:

podos 04.07.2008 09:34

Cytat:

Napisał Gradient (Post 14101)
"PS: A czy pleczaczek ma ochraniacz w kurtce na plecach? Bo chyba to zalatwia sprawe a i bezpieczenstwo cennego towaru ważne. "

Tu tkwi całe sedno sprawy. Kurtki mamy takie same. Franka Thomasa krótkie miejskie, ale bardzo fajne.Kupując je nie dostaliśmy ochraniacza do mniejszej kurtałki. Nie było aż tak małych.:) Potem sklep zlikwidowali.Do tej pory plecaczek ma tylko gąbkę z tyłu i nie mamy kiedy i gdzie dokupić.:mur: A ja jak ten PAN jeżdżę sobie z ochraniaczem zadowolony.:mur::mur::mur:

no nie ladnie... :(
Mozna kupic samego zółwia na szelkach z pasem biodrowym. Zaleta jest taka ze mozna to tez w upal zalozyc pod cos mniej pancernego niz kurtała motocyklowa.

chomik 04.07.2008 09:46

Cytat:

Napisał podos (Post 14168)
no nie ladnie... :(
Mozna kupic samego zółwia na szelkach z pasem biodrowym. Zaleta jest taka ze mozna to tez w upal zalozyc pod cos mniej pancernego niz kurtała motocyklowa.

A widziałem Podos u Ciebie na ślubie Jojny ale tak jak patrzyłem... to nie uwiera ? Wiesz gdzie.... bo tak wyglądało jakby uwierało..... :D

wlodar 04.07.2008 10:36

eeeeeeee, Chomik, bo Podos specjalnie na ślub założył do tego jeszcze "podwiązki" co by druhny ślubne uwodzić:haha2:

Gradient 07.07.2008 12:02

Hehe, no i udało się.:):):) Wystarczyło przy mocowaniu pajączkiem
karimat i innych gratów na kufrze centralnym, pod pajączka na zawiasach kufra, włożyć miękką wyciętą w elegancki kształt gąbeczkę w kolorze nie rzucającym się w oczy i 600km bez żadnych odgniecień plecaczka.
Dziękuję za inspirację.:):dizzy::)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:15.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.