Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   NAT - Warsztat (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=171)
-   -   [!] Tylny zawias - obsługa (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=34963)

Mafrika 10.05.2019 14:33

Cytat:

Napisał majki (Post 636342)
...oczywiście doradca mnie nie zna, nigdy ze mną nie jeździł, ale jak zaznaczał ze swojego 'bogatego' doświadczenia potrafi ocenić sytuację...jasnowidz od siedmiu boleści... :mur:

A imię tego "doradcy" zaczyna się na S czy na I ? Pytam bo z jednym z nim mam podobne doświadczenie :Thumbs_Down:

majki 10.05.2019 14:39

S.S. jakoś zawsze na niego trafiam, ponoć mogę zmienić doradcę i nie mieć z nim już doczynienia...

MrWaski 10.05.2019 14:43

Dobrze byłoby takie tematy wrzucić jego pryncypałowi, bo niejeden z Nas może na niego trafić. Inna sprawa, że tu może występować zależność biznesowa i szef go jeszcze pochwali... ;)

PS
Pracuję w znanym korpo, które zawsze wysyła klientowi ankietę czy jest zadowolony z moich usług. Ergo: klient ma zawsze rację - jest to wniosek z ćwierć wieku doświadczenia w jednej firmie. Już dawno bym pracę stracił, jakby średnia ocena w skali 1-10 była mniejsza od 9. Vulgo: ma być naprawione jak dla siebie i do tego uśmiechy, zrozumienie klienta i pełna kurtuazja ma się wokół wylewać. Powtórna naprawa tego samego numeru seryjnego w ciągu 3 miesięcy i premia za zlecenie leci w kosmos. Jak się trafi na durnia, to jest kłopot, który rozwiązuje telefon do wyższego szarżą z miejsca naprawy i oddanie słuchawki klientowi.

mdxmd 10.05.2019 14:45

Cytat:

Napisał majki (Post 636348)
S.S. jakoś zawsze na niego trafiam, ponoć mogę zmienić doradcę i nie mieć z nim już doczynienia...

wracając do tematu to u Ciebie przyczyną stuków był zbyt lekki docisk jednej z śrub amortyzatora/kiwaczki ?

majki 10.05.2019 14:55

Temat już wstępnie poruszyłem w salonie i miał z nim ktoś pogadać...czy pogadał nie wiem... Teraz jak znam wszystkie szczegóły z moim przypadkiem to rozważę dalsze postępowanie...o ile będę miał chęć i siły do tego...

Co do stuków to miałem wyraźny luz na górnym mocowaniu amora - tulejka w silentbloku ma większą średnicę niż śruba (10,5->10mm) i to pracowało. Zakładam, że albo był za mały moment dokręcenia (powinno być 54Nm) albo coś było źle złożone. Wyjąłem amor, obejrzałem go, wsadziłem na miejsce i luz zniknął. Czy to koniec stuków z tyłu sprawdzę za jakąś godzinę...wyskoczę się szybko przejechać po dziurach...sam jestem ciekaw...a nie mam teraz czasu na większy testy.

Pomimo wszystko powtarzam, że CRFa to zacny sprzęt i porządnie zrobiony - nie ma śladów zużycia w tylnym zawiasie, mimo tego co było źle poskładane. :Thumbs_Up: Największy żal jest do obsługi serwisowej i podejścia do klienta w Hondzie PL...

Melon 10.05.2019 17:17

Wg,mnie luz skasowałeś smarem?:D

Mafrika 10.05.2019 18:48

Cytat:

Napisał majki (Post 636348)
S.S. jakoś zawsze na niego trafiam, ponoć mogę zmienić doradcę i nie mieć z nim już doczynienia...

Witaj w klubie :haha2: Do dokładnie ten "wspaniały doradca", którego unikam jak ognia. Ten drugi (na I) jest dużo przyjaźniejszy ale mimo to uderzam do MCS-u na Prymasa.

GregoryS 10.05.2019 18:54

Cytat:

Napisał majki (Post 636348)
S.S. jakoś zawsze na niego trafiam, ponoć mogę zmienić doradcę i nie mieć z nim już doczynienia...


Cholera, wlasnie S.S. dostalem jako osobe z ktora mam sie kontaktowac w temacie przegladow gwarancyjnych. Da sie go jakos ominac ?

bukowski 10.05.2019 18:55

Ja na MCS złego słowa nie mogę powiedzieć. Szef serwisu jest super ogarnięty.
Ostatnio co prawda nie zwrócili uwagi, że klocki tył się kończą, ale to małe miki w sumie.

Sent from my G8441 using Tapatalk

Grzechu2012 10.05.2019 19:55

Tiaaa serwis honda Pl... :)
Unikać jak ognia, przy wódce kiedyś mogę opowiedzieć. Co nieco ze swojego niemiłego doświadczenia. Whuj daleko ale polecam LCM LUBLIN uratowali mi wyprawę do Mongolii, mimo kilometrów z grubszą sprawą wolę jechać do nich.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:00.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.