Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Układ elektryczny i zapłonowy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=10)
-   -   Demontaż stacyjki z RD04 - jak? (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=7637)

Vooytas 17.10.2010 13:13

Dobrze że kluczyki się znalazły.

Ale na przyszło¶ć:
Zamek w stacyjce może być bardziej "zaawansowany" niż zamek wlewu czy zapięcia kasku.
Tzn. zamek od zapięcia może mieć mniej "pinów", więc dorobienie do tego zamka kluczyka nie gwarantuje że uda się tym kluczykiem przekręcić stacyjkę.

next22 17.10.2010 14:38

Cytat:

Napisał Vooytas (Post 137968)
Dobrze że kluczyki się znalazły.

Ale na przyszło¶ć:
Zamek w stacyjce może być bardziej "zaawansowany" niż zamek wlewu czy zapięcia kasku.
Tzn. zamek od zapięcia może mieć mniej "pinów", więc dorobienie do tego zamka kluczyka nie gwarantuje że uda się tym kluczykiem przekręcić stacyjkę.

Dobrze gada tak jest w Trampku . Zamki korka i narzędziówki s± płytsze nie kożystaj± z wszystkich z±bków kluczyka

podos 18.10.2010 09:14

Jak widac dobr± praktyk± jest posiadanie dwóch kluczyków.
Surowy klucz robi jaka¶ włoska forma i raczej maj± taki w dobrych punktach dorabiania kluczy. Koszt 20 zł.

diverek 18.10.2010 09:44

Cytat:

Napisał podos (Post 138094)
Jak widac dobr± praktyk± jest posiadanie dwóch kluczyków.

I nie zaszkodzi zrobienia jakiego¶ gluta z silikonu, zatopienia w nim tego zapasowego klucza i przyklejenie tego pod jakim¶ z plastików. Może kiedy¶ zaoszczędzić to niepotrzebnych nerwów i niepotrzebnej pracy.

Skeeb 25.07.2019 10:54

Miałem założyć nowy temat nt dorobienia kluczyka, ale ten pomysł:

Cytat:

I nie zaszkodzi zrobienia jakiego¶ gluta z silikonu, zatopienia w nim tego zapasowego klucza i przyklejenie tego pod jakim¶ z plastików.
zasługuje na przypomnienie, dlatego napiszę tutaj.

Od 5 lat mam jeden kluczyk, postanowiłem w końcu nie czekać.na problemy i dorobić.sobie zawczasu zapasowy. Kupiłem surówkę oem do wycięcia.

Macie jaki¶.sprawdzony punkt w Warszawie, który bez pudła, raz a dobrze mi to dotnie?
Mam po s±siedzku jakiego¶.magika przy D±browskiego (16?). Kto¶ zna, poleca?

Chodzi o zwykły kluczyk bez immobilzera do NTV.

robertG7 25.07.2019 12:29

Cytat:

Napisał Skeeb (Post 645210)
Miałem założyć nowy temat nt dorobienia kluczyka, ale ten pomysł:



zasługuje na przypomnienie, dlatego napiszę tutaj.

Od 5 lat mam jeden kluczyk, postanowiłem w końcu nie czekać.na problemy i dorobić.sobie zawczasu zapasowy. Kupiłem surówkę oem do wycięcia.

Macie jaki¶.sprawdzony punkt w Warszawie, który bez pudła, raz a dobrze mi to dotnie?
Mam po s±siedzku jakiego¶.magika przy D±browskiego (16?). Kto¶ zna, poleca?

Chodzi o zwykły kluczyk bez immobilzera do NTV.

Każdy punkt Ci to dorobi, to nie jest skomplikowany wzór rodem z MUL-T-LOCK INTERACTIVE
PS ile taka surówka? Bo zamiennik u klucznika to 20-30zł

Skeeb 25.07.2019 14:39

59 zł. Jak fabryczny, ze "skrzydełkiem" Hondy


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:05.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.