Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Motocykl Forumowicza (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=177)
-   -   KTM 950r Super Enduro zawsze chciałem mieć. (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=36393)

Komar 20.12.2019 14:03

bardzo ciekawie zaczyna się relacja z wyprawy po Złote Runo..

madafakinges 20.12.2019 14:04

1 Załącznik(ów)
Cofnijmy się kilka dni wstecz.
Dzwonie do kumpla, mówie słuchaj jest taki a taki sprzęt, wysyłam linka.
Oddzwania toż to po drodze odemnie z roboty dodomu jutro podjadę oglądnąć.
Dzwoni mówi wygląda nieżle, pare zardzeiwałych śrub, moto stało nieużywane 3 lata itp. w salonie powiedzieli, że to nie oni sprzedają tylko grzecznościowo dobremu klientowi wystawili i proszę się z nim kontaktować.
Kasztan rocznik 1955 w zimie siedzi w Urugwaju, na wiosne wraca do Austrii.
Załącznik 92506
Kupił nowy doposażył ze wszystkie gadżety z turatecha, bak safari 30l, owiewkę rally i jeżdził turystycznie.
Zestarzał się i już nie daje sobie z nim rady(w sumie się nie dziwię), 3 lata stał, gość młodszy już nie będzie, stąd decyzja o sprzedaży... zamóił 390adv.
Niestety nie posiado ori części bo wszystko robili od początku w salonie i on nie brał gratów.
Trudno, na osłodę zgodził się na cenę 500eu mniejszą niż byłem w stanie zapłacić.
Wszystko dograne, papiery mają być przygotowane w salonie, mam przyjechać oglądnąć i kupić, zapakować na busa kumpel wraca na święta to mi go zwiezie. Bajka.

JarekO 20.12.2019 14:14

Cytat:

Napisał madafakinges (Post 662406)
Cofnijmy się kilka dni wstecz.
Dzwonie do kumpla, mówie słuchaj jest taki a taki sprzęt, wysyłam linka.
Oddzwania toż to po drodze odemnie z roboty dodomu jutro podjadę oglądnąć.
Dzwoni mówi wygląda nieżle, pare zardzeiwałych śrub, moto stało nieużywane 3 lata itp. w salonie powiedzieli, że to nie oni sprzedają tylko grzecznościowo dobremu klientowi wystawili i proszę się z nim kontaktować.
Kasztan rocznik 1955 w zimie siedzi w Urugwaju, na wiosne wraca do Austrii.
Załącznik 92506
Kupił nowy doposażył ze wszystkie gadżety z turatecha, bak safari 30l, owiewkę rally i jeżdził turystycznie.
Zestarzał się i już nie daje sobie z nim rady(w sumie się nie dziwię), 3 lata stał, gość młodszy już nie będzie, stąd decyzja o sprzedaży... zamóił 390adv.
Niestety nie posiado ori części bo wszystko robili od początku w salonie i on nie brał gratów.
Trudno, na osłodę zgodził się na cenę 500eu mniejszą niż byłem w stanie zapłacić.
Wszystko dograne, papiery mają być przygotowane w salonie, mam przyjechać oglądnąć i kupić, zapakować na busa kumpel wraca na święta to mi go zwiezie. Bajka.

Takie sytuacje się nie zdarzają. Gratuluję.

madafakinges 20.12.2019 14:31

Wstaje rano, pakuje jeszcze wczorajszych szwagrów, na najbliżesz stacji kupuje sobie kawę, a im po piwku bo kiepsko z nimi.
W trasię jak to w trasię, raz lepiej raz gorzej, na słowacji ładne widoczki, za to korek na 40min, póżniej Bratysława też zakorkowana, i autoban przez Austrię,widoczków brak.
Na 12 jesteśmy u kumpla bajerka zostawim osobówkę, biorę busa i jedziemy przez wioski 30km po SUPERENDURO:D

Austria to dziwny kraj, nie podoba mi się. Wszystko jest sterylne, i od linijki, na podwórkach, na idealnie przyciętej trawie ani jednego liścia, wszystko wygrabane, poukładane. Zero ludzi, pusto. Za całą drogę mijamy może 3 auta.
Przed jednym z domów stoi 70letni siwy kasztan, z rękami założonymi za plecami. Patratrzy jak przejeżdżamy. Pewno zastanawia się, czy się domyślamy, że w piwnicy od 30lat przetrzymuje własną córkę, której spłodził 7 dzieci niestety 3 zmarły... wspominając jednocześnie jak ociec opowiadał mu, jak z żydowskiej skóry robił rękawiczki...

Kumpel słusznie zauważył, że po rowach nie widział nigdzie pustej cwiartki, ani nawet małpeczki, czy choćby ramki po fajkach... dziwny kraj.

Zet Johny 20.12.2019 14:47

Ciekawa historia z tym Panem kasztanem. Opowiedz coś więcej.

Pirania 20.12.2019 15:10

Cytat:

Napisał żuk (Post 662401)
Na chwilęś zbłądził. Aleś do żywych powrócił.
Z otwartymi ramionami witają Cię pamarańczowe kamraty.
Poka coś kupił.

:Thumbs_Up: :haha2:

siwy 20.12.2019 16:16

Se przerobiony na adv ��

Tomas_XRV 20.12.2019 16:39

Dzik w ogarniętych rękach to prawdziwa bestia :) my jeszcze się poznajemy ale chemia jest

madafakinges 20.12.2019 16:50

1 Załącznik(ów)
Cytat:

Napisał Zet Johny (Post 662412)
Ciekawa historia z tym Panem kasztanem. Opowiedz coś więcej.

Załącznik 92512

Tego pana nie kojarzysz? Znany celebryta wygrał Austriacki mam talent czy coś takiego...

PietiaBBI 20.12.2019 17:21

Józek ??


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:39.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.