Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Ciuch Afrykańczyka (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=130)
-   -   Kurtka i spodnie na zimniejsze dni - najlepiej skóra (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=33135)

Emek 03.10.2018 12:42

Cytat:

Napisał chemik (Post 603795)
Tommi, masz rację. Rzeczywiście powinienem napisać, że ciuchy wytrzymały jakieś 30 - 35 tys. km.

Przy normalnym użytkowaniu :D. Po jednym szlifie cały komplet nadawał się na śmietnik. Pomijam miejsca gdzie przytarło o czarne ale prawie wszystkie szwy puściły w portkach i większość w kurtce.

ArtiZet 03.10.2018 12:59

Mam Rukke z 10lat 1 komplet- w lato wprasowany Gore to masakra zwlaszcza w mieście ale teraz jest bosko :)
Nawet podpinek nie wpinam poniżej 5st.C

Cezar3 03.10.2018 13:03

Na lato mam inne ciuchy :), choć w rukka gore mogę wypiąć.
Natomiast na zimno i wietrznie + deszczowo nie widzę alternatywy :)

tyran 03.10.2018 13:06

Też polecam rukkę z laminowanych gore, ale to nie ten budżet. (Chyba że używka).
Skóra z natury jest zimna. Nie ma jak dobre tekstylia z goretexem.

marcos 03.10.2018 13:56

Palnik - piękna nazwa na ubranie - co do kurtki na pewno by dało radę, ale spodnie L mogą w pasie nie stanąć? Ile mają szerokości w pasie w calach? Jakieś W 32 , 34 czy ile tam? Ile chcesz za tego helda?
Oblookam tą Rukke - latem się nie przejmuję bo mam zbroję...

_-aska-_ 03.10.2018 14:05

Cytat:

Napisał marcos (Post 603747)
(...) najlepiej skóra(...)

Z ciekawości - skąd w ogóle takie założenie? Parę lat jeździłam w skórze - jest chłodna(tak jak pisali poprzednicy), ciężka, a jak o nią nie zadbasz i nie będziesz pastował (oczywiście ja tego nie robiłam, bo jestem leniem ;) ) to cudownie nasiąka wodą w razie deszczu.

Xeno 03.10.2018 16:19

Przyłączam się do pytania, wg mnie owszem skóra (obowiązkowo z podpinką) + jakaś bluza da radę jak jest chłodno (testowane przy temp 2-5 st C), ale dokładnie tak samo da sobie radę dowolny tekstyl z membraną i grubszą podpinką, byle wentylacja była zamykana. Dwa lata temu robiłem ostatnią objazdówkę w sezonie i nawet w budżetowym Tshulu było ok. Jak się zrobi mokro to tekstyl zdecydowanie lepszy, bo szybciej schnie.
Największy problem to rękawice.

ivenhoe 03.10.2018 16:43

na zimny wiatr najlepsza jest gazeta, potem gruba skóra. Wszystkie z tektyklia nawet z gore-texem niech sie schowaja.

operator99 03.10.2018 16:53

Cytat:

Napisał ivenhoe (Post 603861)
na zimny wiatr najlepsza jest gazeta, potem gruba skóra. Wszystkie z tektyklia nawet z gore-texem niech sie schowaja.

To prawda ! Tylko gazetami się obłożyć i będzie o wiele cieplej

tyran 03.10.2018 17:20

Cytat:

Napisał ivenhoe (Post 603861)
na zimny wiatr najlepsza jest gazeta, potem gruba skóra. Wszystkie z tektyklia nawet z gore-texem niech sie schowaja.

Dopisz że wyborcza...
:D
Skąd ty się urwałeś?!?!
(Chyba że to miał być żart).

Takie rady typu: po co ci takie drogie buty?
Worki na śmieci i srebrna taśma załatwią sprawę...
:D


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:14.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.