Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne tematy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=24)
-   -   zapowiada się fajny test :D (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=13916)

sizyrk 19.06.2012 23:15

A ja tam lubie sobie popatrzec na takie tam...... Wiadomo takie testy sa subiektywne , ale daja odrobie pojecia co do mozliwosci tych pojazdow. Wiadomo duzo zalezy od kierownika. A te kilkanascie tysiecy wole wydac na wyprawe do azji na AT.

tomekc 19.06.2012 23:19

Heheheh pomysl 1 klasa na poniewieranie nowego 200 kilogramowego ponad sprzeta po lesie.......

aciu 19.06.2012 23:46

wszytko zależy od umiejętności kierownika. Mieliśmy już porównania na forum gdzie BMW było milion razy lepsze od AT a jednak nie ma się to nijak do rzeczywistych umiejętności kierowcy testującego. Po roku doświadczenia (AT to pierwszy motor szosowo terenowy...wcześniej tylko szosowy) jazdy w delikatnym offie (5/10 tego co było w Białej) stwierdzam wszem i wobec że najważniejsze to balans ciałem i odpowiednia proporcja biegu co do gazu. Misza nie jestem i moja afta to nie Troll Bagnisty ale po tygodniowym taplaniu się w błocie nie zaliczyłem ani raz wywrotki (odpukać), a wolno też nie śmigam. Najważniejsza według mnie jest bezawaryjność, ale może się nie znam bo jestem Świeżak ;)

ex1 20.06.2012 01:19

Cytat:

Napisał nicek27 (Post 245599)
EX wrzucaj lepiej jakiś test swojej KTM, a nie..:umowa:

Testy mojego staram się opisywać (czasem przy pomocy kolegów) relacjami z wypraw i wyjazdów :) to chyba najlepsze testy, a do tego dochodzą trasy zlotowe i zabawy na poligonie drawskim :)
Testy przechodzi śpiewająco :D


a teraz co do filmu, to mam wrażenie że chyba co poniektórzy za bardzo się napinają, motocykle są w tej samej kategorii, są nowe i trzeba je jakos porównywać, test jest o tyle ciekawy że jest w jakimś tam terenie, co jest rzadkością przy maszynach ADV. najcześciej polatają po winklach, zapakują 5 kufrów i stwierdzą.że GS się najlepiej składa :D a czy są obiektwne czy nie? nei wiem ale napewno pozwalają wyrobić sobie zdanie o współcześnie produkowanych bajkach. sam jestem ciekaw kolejnej cześci, jak się pojawi to wrzucę :D

Cibor klv 22.06.2012 18:50

Ciekawy nawet teścik, w sumie wiadomo , że i tak Kat zakatuje konkurencję w terenie, ale, że Teresa się posikała tak szybko... wniosek z tego teściku dla laików w temacie jest jeden jeśli chcesz duży nowy motocykl za górę siana w teren kup Kata. Dzisiaj producenci ludziom mydlą oczy i wciskają taki przydomek "enduro" do produktów które z tym nie wiele mają wspólnego jak np. ten Tryper Tiger 1200 albo ostatnio testowany w raporcie tvn turbo honda Cross Tourer 1200. Tak więc takie teściki mają sens.. dla mnie taki, że przynajmniej sobie popatrzę... Kto głębiej siedzi w temacie motocykli, ten potrafi sie określić i wie czego chce od motocykla i ma bardziej zawężony wybór, więc nie sugeruje się zbyt mocno takimi testami. Obecnie na rynku jest jeden motocykl spełniający moje wyobrażenia o motocyklu idealnym oczywiście lc8... a kolejnym była AT RD03...szkoda, że nie można takiej kupić nowej w salonie. Druga sprawa to fakt, że czasem dziwnie są dobrane motocykle do testów.

erwinw 22.06.2012 22:42

Cytat:

Napisał Cibor klv (Post 246244)
Obecnie na rynku jest jeden motocykl spełniający moje wyobrażenia o motocyklu idealnym oczywiście lc8... a kolejnym była AT RD03...szkoda, że nie można takiej kupić nowej w salonie.

Jeśli chodzi o ideały dostępne w salonie, to sie śpiesz z zakupem-prawdopodobnie od 2013 i LC8 ADV zniknie z oferty...

sizyrk 23.06.2012 00:19

Skad takie siadomosci? Jesli to prawda to szkoda bo tylko lc8 , w moim mniemaniu , zaoferowac to co AT tylko w nowszym wydaniu.

aciu 23.06.2012 00:53

proste, wszystko idzie na komercje. LC8 to super sprzęt (oczywiście nie tak ociekający zajebi**ością jak AT :) ) ale sprowadza się do węższego grona odbiorców.

ex1 23.06.2012 08:41

eeee nie, w 2013 wchodzi 1090 adv, ale to wcale nie oznacza że 990 wyjdzie z produkcji..
to będą zupełnie inne motocykle i napewno oba modele będa dostęne.

Zygi 23.06.2012 09:00

Z tego co mi wiadomo, to na 100% w 2013 nie będzie już produkowany 990 Adventure :mad:
Wiadomość z pierwszej ręki od dealera KTM...


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:57.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.