Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Imprezy forum AT i zloty ogólne (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=13)
-   -   IZI Meeting 2019 (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=33416)

Dubel 31.10.2018 07:51

Cytat:

Napisał nicek27 (Post 608902)
Może ktoś ze starszych kolegów podpowie czy to z doświadczenia czy z to opowieści innych..
Jakie są szanse, że kobita zostanie z miesięcznym dzieckiem w domu, a ja pojade na zlot?? :D
Proszę tylko o legalne rozwiązania i takie, po których można spokojnie wrócić do domu!

:)

Da sie, uwierz mi, jesli wszystko bedzie w porzadku czego Ci zycze to jest to do ogarniecia.
Pozdro

matjas 31.10.2018 08:41

Nicek za dużo razem jeździliście :)

Dasz radę. Może daj jej w zamian weekend luzu od kaszojada niech pójdzie w póły lub gdzie tam lubi. Może z koleżankami niech gdzieś pojedzie.
Małżeństwo to balans - bardzo delikatny ale jednak. Póki ławka z żadnej ze stron nie dotyka gleby można wiele ;)

M

Kamyk 31.10.2018 09:39

Da się ;) Ale nie zaśmiecajmy tematu ;)

Dzięki Malory za założenie tematu. Mogę ze strony Orgów dodać, że pracujemy ciężko aby rejestracja ruszyła tak jak obiecywaliśmy ;) Planujemy dużo atrakcji o których będziemy was informować tutaj, na FB oraz na stronie.

Pozdrawiam,
Kamyk

mirkoslawski 31.10.2018 09:40

Właśnie miałem pisać o "przeciąganiu kołdry" ale metafora Matjasa ładniejsza i propozycja dobra :) Testowałem i testuje już 10 rok a nawet przed narodzeniem Młodego też takie podejście działało najlepiej. Balans jest ważny, nie tylko w offie ;)

hindus 31.10.2018 10:27

Nicek, a to pierwsze?
Jak tak, nie ma opcji, nie przyjedziesz...
Jak weźmie dzieciuka na ręce to ci się zloty odwidzą...
Kaszki będziesz gotował, pampersy prał, czy co tam jeszcze...
A o motórku sobie przypomnisz tak po roku, czyli Izi'20....
Zdrowia dla Mamy :-)

Zet Johny 31.10.2018 10:41

Może i mi uda się dotrzeć. Kiedyś już jechałem i nawet do Świdnicy dojechałem ale mi żebro się złamało i musiałem wracać. ;)

Mallory 31.10.2018 10:56

Cytat:

Napisał Zet Johny (Post 608984)
Może i mi uda się dotrzeć. Kiedyś już jechałem i nawet do Świdnicy dojechałem ale mi żebro się złamało i musiałem wracać. ;)

Andrzej... postaraj się. Będzie super.

luźno kieta 01.11.2018 14:36

Cytat:

Napisał Zet Johny (Post 608984)
Może i mi uda się dotrzeć. Kiedyś już jechałem i nawet do Świdnicy dojechałem ale mi żebro się złamało i musiałem wracać. ;)

Matko! Nigdy nie pojadę do Świdnicy!!!

Brasil 27.11.2018 15:16

We'll be there!
As always...
:at: :)

Franz 28.11.2018 17:26

Cytat:

Napisał nicek27 (Post 608902)
Może ktoś ze starszych kolegów podpowie czy to z doświadczenia czy z to opowieści innych..
Jakie są szanse, że kobita zostanie z miesięcznym dzieckiem w domu, a ja pojade na zlot?? :D
Proszę tylko o legalne rozwiązania i takie, po których można spokojnie wrócić do domu!

:)

Dogadać się z teściową. Choćby miało to sporo kosztować
Inaczej mówiąc - teściowa w domu zamiast Ciebie .Do maja masz sporo czasu by nad
Tym popracować


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:33.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.