Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Kwestie różne, ale podróżne. (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=80)
-   -   Motovoyager juz w sprzedazy (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=561)

Pawel_z_Jasla 06.05.2008 20:59

Nosz kurw... a Ja nie mogę tego dostać u siebie :mur:. Ponoć Pan Feliks to już nie pracuje w tym wydawnictwie i zastąpiła go miła Pani Olga lub Ola, z którą dziś telefonicznie rozmawiałem. Koniec końców po jednym numerku dostaniemy z Pindorem na "indywidualne zamówienie" bezpośrednio do chaty i to całkiem za "frico" więc jakby co to swoje zaoszczędzone w ten sposób 9,90 przekażemy Pastorowi na zbożny cel :drif:. Co do opisu Maroca i Sahary to mam nadzieję, że poprawili kilka merytorycznych błędów, które dostałem w wersji "roboczej" ale nawet jeśli nie to proszę o wyrozumiałość. Generalnie w pełni popieram koncepcję pisma /o ile okaże się ona zgodna z deklaracjami :oldman:/ i mam nadzieję, że nie skończą jak Nomada - Ja i Pindor na ten cel przekazaliśmy bezpłatnie foty i tekst z Maroca więc jak się uda to będziemy mieć osobistą satysfakcję:Thumbs_Up:

BULLSON 06.05.2008 23:08

Super, ze taka pozycja znow jest na ryknu, Nomada była rewelacyjna, zaplacilem prenumerate, ale jak wyszko kazdy wie...wiszą mi parę numerów ;) Motocykl i ŚM zeszły na psy, totalna komercja, masówka- nie jak kiedyś dla motocyklistów, raczej pod zwyklych ludzi ktorych tak na chwile zainteresowal motocykl i zajrzeli do kiosku by cos o tym poczytac. PODROZE, PODROZE, PODROZE!!! A jak jeszcze motocyklowe!!!!! Do Empiku ma 80km, ale wsiada na motocykl i pojade kupic!!!!

giziu 06.05.2008 23:17

właśnie dokonałem zakupu, będę miał lekturę do poczytania na desce:fool2:

Pastor 07.05.2008 07:41

Cytat:

Napisał Pawel_z_Jasla (Post 6399)
swoje zaoszczędzone w ten sposób 9,90 przekażemy Pastorowi na zbożny cel

Ja chciałem tylko napisać, że lubię tego gościa :D
Zdrowia!
:hello:

P.S.
Nr konta podam na PW ;)

hubert 07.05.2008 08:39

Wczoraj zakupiłem ... nawet fajna gazetka :) Zobaczymy co będzie dalej ....

Najbardziej mnie zaciekawił jednak sposób jaki zachęcają do przesyłania swoich tekstów przez czytelników :haha2: Otóż autor najlepszego tekstu dostanie super hiper biper mega wypasioną kurtkę Ret Bike Limited Edition z logo Moto Voyager hue hue hue

chomik 07.05.2008 09:06

No nam też proponują za Afrykę.... 4 kurtki...
A na tą chwilę planowane są dwa wydania, mam nadzieję, że przetrwają, bo w przeciwieństwie do Motocykla czy Świata Motocykli nie uderzyła im do głowy woda sodowa.... i to normalnie ludzie....

DrSpławik 07.05.2008 10:04

Miło jest popatrzeć na znajome z Ago mordki Pindora i Pawła na marokańskim szlaku... :Thumbs_Up::Thumbs_Up::Thumbs_Up:
I Jarek Maj sie objawił :p
Czytam, czytam, czytam i mam chęć też coś napisać :dizzy:

hubert 07.05.2008 10:09

Cytat:

Napisał chomik (Post 6462)
No nam też proponują za Afrykę....

Mam nadzieję że nie będą wam kazali w tych kurtkach jechać do Afryki ??

chomik 07.05.2008 10:12

Cytat:

Napisał hubert (Post 6480)
Mam nadzieję że nie będą wam kazali w tych kurtkach jechać do Afryki ??

No właśnie dają je po to żeby jechać.... ale te waciaki odpadają....

podos 07.05.2008 10:30

poproś zeby wam kupili Rukka Allroad beżowe i obrandowali retbikiem:)
Ale tez kupilem ta literaturę, stala cała sterta w Empiku na rynku. Nie martwilbym sie ze ktos wykupi caly nakład. Ale wpierajmy to przedwsiewziecie poki sie da.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:24.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.