Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne tematy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=24)
-   -   990 Adv R - a gdybym chciał się przejechać? (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=6075)

Kazmir 18.03.2010 16:32

Cytat:

Napisał Franz (Post 107860)
Gdzie to mieliśmy jazdy próbne?
W Białej? Nie pamiętam dokładnie.
Pamiętam natomias jazdę 990 . Żaden motocykl szosowy ( lub szosowe enduro) nie dał mi takiej frajdy do dziś
Tam się karnąłem na pół godziny 990.
Później 1200 Adventure i HP2

Beemka z wrażeniami daleko za 990
Mając lużne 50 tys i serwis w pobliżu kupiłbym jako trzecie moto bez zastanowienia :)

W Białej też ujeżdżałem 990 i HP2 szkoda tylko, że pozostały tylko miłe wspomnienia zresztą jak najbardziej pozytywne. (kasa........:()

W stolicy udało mi się jeszcze prawie na godzinę (niestety w grupie za przewodnikiem) poszaleć na Triumph Rocket III Koszt 25 albo 35 zeta nie pamiętam dokładnie - za benzynę. W powrotną stronę przekabaciłem prowadzącego i pojechaliśmy moimi drogami ku uczesze chyba wszystkich. Jazda testowa w korkach po stolicy - nie ma sensu, ba nawet może być niebezpieczna dla mniej doświadczonych motocyklistów.
Jazda tym motocyklem "wywróciła do góry nogami" moje dotychczasowe poglądy itp....doznania motocyklowe:dizzy::dizzy::dizzy:

JareG 18.03.2010 17:31

Cytat:

Napisał Kazmir (Post 107900)
(..)
W stolicy udało mi się jeszcze prawie na godzinę (niestety w grupie za przewodnikiem) poszaleć na Triumph Rocket III
(..)
Jazda tym motocyklem "wywróciła do góry nogami" moje dotychczasowe poglądy itp....doznania motocyklowe:dizzy::dizzy::dizzy:

Porzadna armatura daje rade :D:Thumbs_Up:

Mucha 18.03.2010 17:33

Taa, sam jego wyglad przeraza...

http://www.motorcyclenews.com/upload...mondrocket.JPG

Spojrzcie tylko na stopke widoczna pod spodem...

Bonjour 18.03.2010 18:30

W lublinie u Skóry tez były jazdy próbne 990 -tką

JareG 18.03.2010 18:49

Cytat:

Napisał Mucha (Post 107914)
Taa, sam jego wyglad przeraza...

Ano, strach patrzec na cos takiego.. :D
BTW: Ale 990Adv bym sie chetnie przejechal :)

matjas 18.03.2010 19:57

we wro/długołęce mieli demo 990. nie wiem czy jeszcze mają. wolę tam nie zaglądać...

matjas

duzy79 18.03.2010 21:05

Moje doświadczenia z jazdami próbnymi to BMW i Honda.
Piknik w Hońdzie i każdy się zapisywał na co chciał i jechało się w grupie, niestety nie załapałem się wtedy na varadero, ale po tygodniu dostałem go już na czas bliżej nie określony sam bez osoby towarzyszącej - to możecie sobie wyobrazić jak wiadro wyglądało po powrocie :D.

Jeżeli chodzi o BMW to sprawa wyglądała jeszcze lepiej, jazda próbna na obu dużych GS 1150 i 1200, a jak wyszło 800 GS to sprawa taka sama jak z Varadero - wsiadaj i miłej zabawy. Nawet zostałem przekonany że mimo nieodpowiednich opon warto sprawdzić jak się jeździ po potokach itp.
I do tego : Nie przejmuj się jak go gdzieś położysz i odrzesz i tak motocykl idzie do wyceny auto casco i nie ma znaczenia za co jeszcze zapłaci ubezpieczenie.
Może miało znaczenie że znam na cześć kilkoro pracujących w obu salonach.
W każdym razie byłem bardzo pozytywnie zaskoczony postawą BMW. Inna sprawa że "Czarny" (chłopak z salonu BMW) ma chyba najlepsze wyniki sprzedaży motocykli w Polsce. Kwestia podejścia do klienta?
Mowa o salonach w Bielsku Białej.

Wiem że mowa była o KTM, ale może przy okazji tematu ktoś z okolic Bielska kulnie się wybranym modelem.

JareG 18.03.2010 21:12

Cytat:

Napisał duzy79 (Post 107965)
(..)
W każdym razie byłem bardzo pozytywnie zaskoczony postawą BMW. Inna sprawa że "Czarny" (chłopak z salonu BMW) ma chyba najlepsze wyniki sprzedaży motocykli w Polsce. Kwestia podejścia do klienta?
Mowa o salonach w Bielsku Białej.

BMW, B-Biala i Tomek S. :):Thumbs_Up:
Chyba najlepszy salon BMW w Polsce.

afrykanin 18.03.2010 21:12

(...) już dawno sprzedany , mają teraz na stanie białego i czarnego 990, jeździć nie można,za to można oglądać i kupić za jedyne (jak dobrze pamiętam) 56000 pln.

Babel 18.03.2010 22:14

Jazdy próbne
 
Swego czasu miałem zaproszenie na dzień otwarty do Mitsui w W-wie (był to wtedy klient mojej fabryki - pozdrowienia dla nich) - Było to ze 4 lata temu.
Można było przejechać się Yamahami - pamiętam że zapisałem się na R1 i Buldoga - ale nie pojechałem bo wtedy kasy na moto nie było i bałem się że żal mi d..pę ściśnie ;), jak sobie polatam takimi nówkami.
Ciekawe czy organizują teraz takie imprezki ??


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:18.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.