Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Polska (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=75)
-   -   Mój mały reset - cztery dni na wschodzie (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=14159)

ocoloko 05.07.2012 17:09

1 Załącznik(ów)
Fajnie, fajnie. Muszę w końcu kiedyś podpytać jak wydostać się ze stolycy szutrowo.
Mieszkańcy w Puchłach chyba powoli przywykają do motocyklistów robiących sesje pod cerkwią;)
Ten most, to nie w Bobrownikach?

wujaszek_misza 05.07.2012 17:12

:brawo: Rewelacyjny pomysł na lokalny wypad. Cudze chwalicie a swego nie znacie - Tobie tego nie zarzucą. Teraz mi będą przyświecać Twoje miejscowości, jak się sprawdzą, też pewnie flaszkę zarobisz :)

Kamyk 05.07.2012 17:26

Ronda podobne sa tez w Szczecinie :) Nie musisz do Paryza leciec. Wypas wyprawa! Kolejna ktora pokazuje mi, ze musze sie w koncu wybrac w tamte rejony.

Kamyk

Jaskola 05.07.2012 17:30

Cytat:

Napisał ocoloko (Post 248335)
Ten most, to nie w Bobrownikach?

Prawie. Jadac od Jałówki zaraz przed miejscowoscia Gobiaty. Bobrowniki sa kawalek dalej.

Jaskola 05.07.2012 17:41

Cytat:

Napisał Kamyk (Post 248340)
Ronda podobne sa tez w Szczecinie :) Nie musisz do Paryza leciec. Wypas wyprawa! Kolejna ktora pokazuje mi, ze musze sie w koncu wybrac w tamte rejony.

Kamyk

troche za wikipedia polecialem:

W centralnej części Krynek znajduje się
oryginalne, jedyne takie w Polsce i jedno z
dwóch na świecie (drugie prawdopodobnie w
Paryżu) rondo, od którego odchodzi
promieniście 12 ulic.

myku 05.07.2012 18:45

Oj Jaskola narobiles mi smaku i troche dobiles :vis:.Kiedys bylem tam,ale nie pamietam takich fantastycznych tras :D.W przyszlym roku na mur,bedac w Polsce musze twoja przygode przezyc osobisci.Przy okazji Podlasiakow odwiedzic.Gratuluje wyjazdu :Thumbs_Up:.

Pajdor 05.07.2012 19:55

Nieźle to wyszło nawet nieźle : D

Pzdr

Ivi 05.07.2012 21:12

I jakie piękne to nasze Podlasie!!!! Staramy się to wszystkim pokazać na każdym Rajdzie Podlaskim!!! Dziadźko w Rudakach pewnie czekał aż mu chleb przywiozą :D Fajny wyjazd, fajna relacja :Thumbs_Up:

Jaskola 06.07.2012 10:53

Cytat:

Napisał myku (Post 248350)
Oj Jaskola narobiles mi smaku i troche dobiles :vis:.Kiedys bylem tam,ale nie pamietam takich fantastycznych tras :D.W przyszlym roku na mur,bedac w Polsce musze twoja przygode przezyc osobisci.Przy okazji Podlasiakow odwiedzic.Gratuluje wyjazdu :Thumbs_Up:.

Ja to bym z Wami na Islandię najchętniej pojechał, ale w tym roku nie mam szans:mur::vis:.

Daj znać jak będziesz planował Podlasie objechać. Może uda się zgrać. Ja coś czuję, że tam jeszcze nie raz wrócę - totalnie się zauroczyłem:Thumbs_Up:

Jaskola 06.07.2012 11:00

Cytat:

Napisał Ivi (Post 248359)
Dziadźko w Rudakach pewnie czekał aż mu chleb przywiozą :D


Może być. Samochód z napisem "SKLEP" trafiłem kilka wiosek dalej:Thumbs_Up:.

A Podlasie piękne. Mam nadzieję, że tym razem w końcu uda mi się dotrzeć na Rajd Podlaski.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:00.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.