Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Honda - inna niż AT & NAT (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=185)
-   -   crf250-rally - ma ktoś u nas coś takowego ? (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=29257)

diego 04.07.2019 12:54

No tak tak, doszlismy do konsensusu. Jest mało mocy, nie ma super wykonania, nie jest dla emeryta i moze jest kondonem. Co nie zmienia faktu ze mozna tym wjechac wszedzie a jak sie uprzec to i troche zaszaleć lub zrobic 8tysi na wyprawie na kaukaz. Za te piniondze co chodza paroletnie używki jest to opcja warta przemyślenia, a nowka tez nie jest mega droga (czym wrke troche przyćmiła). I to chyba zamyka ten temat.

myku 04.07.2019 13:05

Bingo! :brawo:

voxan69 04.07.2019 13:11

Nie raz na UA widzieliśmy stare pierdzipięty na szczytach połonin. Akurat w miejsca które widać na foto to wjeżdża się na AT. Do spokojnego turlania wystarczy. Każdy wymaga od motka czegoś innego. Najlepiej samemu sprawdzić, pojeździć sezon i najwyżej zmienić.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Marcin-BB 04.07.2019 13:16

A gdzie można kupić do tego jakiś sensowny bagażnik i stelaże boczne?
Da się coś znaleźć u nas- nie za Wielką Wodą?

matjas 04.07.2019 13:17

Dla mnie miarodajne są opinie i recenzje z miejsc gdzie po pierwsze zamożność ludzi jest nieco większa od dziesięcioleci niż u nas i idzie za tym inne, realniejsze spojrzenie na dobra takie jak motocykle. Z cała pewnością nie każdy lecz wielu miało tam okazje mieć sprzęty większe i lepsze i wielu zupełnie świadomie twierdzi ze -mniej znaczy więcej-
Na ADVrider wątek dotyczący CRF nazywanej tam LittleRedPig ma coś z 1700 stron i latają tym wszyscy od emeryta do studenta ceniąc sobie niskie nakłady na eksploatacje i bezawaryjność.
Nie ma możliwości aby był to motek dla każdego tak jak nie każdy lubi blondynki, ale jest on jak narzędzie do oglądania świata. Może i bez emocji ale tisze jediesz dalsze budiesz nie wzięło się z księżyca :)
Po powrocie z urlopu biorę crf testowe dla ciekawości na weekend w Karkonosze. Bardziej będę wiedział co w trawie piszczy i na pewno o tym napisze.

M

diego 04.07.2019 13:34

Cytat:

Napisał matjas (Post 642632)
Po powrocie z urlopu biorę crf testowe dla ciekawości na weekend w Karkonosze. Bardziej będę wiedział co w trawie piszczy i na pewno o tym napisze.

M

Tak zrób, tylko nie zapomnij odkręcać w opór bo dopiero wtedy coś można poczuć :at::at::D

matjas 04.07.2019 13:39

Myśle ze z odkręcaniem sobie poradzę :)

myku 04.07.2019 13:42

Ja mysle,ze jest to jeden z TYCH motocykli dla nas,znajac nasze forum :D

Emek 04.07.2019 13:44

Mnie się wydaje że odkręcanie w opór tego moto ma niewielki sens. Jechałem kilkadziesiąt kilometrów przy przeciwnym wietrze i odkręcanie w opór nie dawało kompletnie nic. Gaz odkręcony do oporu i brak reakcji. Redukcja, trochę przyspieszył a jak wbijałem bieg wyżej to zwalniał na pełnym gazie. Jadąc w środku obrotów moto jechało lepiej i paliło zdecydowanie mniej. Przy pałowaniu spalił 4,3 L/100 km przy normalnym spalaniu rzędu 3,2 - 3,5 L. To nie jest sprzęt do odkręcania w opór. Maksymalny moment jest w okolicach 7000 obrotów a dalej już tylko wyje na wyższych biegach. Jego trzeba rozpędzać bo sprawne przyspieszanie ma miejsce na biegach 1-4. 5 i 6 to raczej nadbiegi w mojej ocenie. Teraz będę przy tym ciut dłubał więc ocenię jak to wygląda po 16 tysiach z czego ok 10000 to wyprawy a reszta krzaczory i wkoło komina. Filtr powietrza po 5 tysiach z czego wiele w pyle i kurzu wyglądał podczas kontroli doskonale. U mnie w DR gnój był taki że wyjąłem i nasączyłem nowy bo szkoda było myć.

diego 04.07.2019 13:48

wiem że to płasko wygląda na filmiku, na żywo wygląda całkiem inaczej. Fakt że nie jest długi ten podjazd i można śię bujnąć, no ale tak też się można pobawić z ta 250ka



Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:11.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.