Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Lejdis (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=45)
-   -   Pierwsze koty za płoty. (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=6546)

walek 15.05.2010 19:50

Azja no pieknie dwie jazdy i dwie gleby :) jest duze prawdopodobieństwo że sie przyczynisz do zamkniecia autoszkoly bo im park maszynowy wykończysz :D jak ja chodziłem to przedemna zawsze lekcje miala kursantka i moją zaczynałem od dokręcania śrubek z właścicielem AuSzk. w motocyklu marki Tajfun bo lekko byl zrujnowany po tej niewiaście .Koleżanko ale zycze Ci powodzenia i nie poddawaj sie...i obywaj sie z afryką :Thumbs_Up: powodzenia

Brunetka 15.05.2010 20:01

Azja ale się uśmiałam z twojego wyczynu !!!
To widzę że ja to przy Tobie pikuś :D
Trzymamy za Ciebie kciuki.
Co do udostępniania Afri, to mój Diverek zrobił to bez problemowo - chociaż wiedział czym może to się skończyć :)
założył ledwo co nowiuśkie gmoliki ( 10 min wcześniej)
a ja je na 1 mojej jeździe oszlifowałam na kostce brukowej, dobrze że był pod ręką to mi ją podniósł.
Nic zadużo na szczęśnie nie narzekał :dizzy:
A za jakiś krótki czas jak on przeszlifował gmole to MASAKRA :vis::vis::vis:
W kurtce dziura, wybite palce itd...

Więc Diverek jako zawodowiec na Afri :haha2::haha2::haha2: też potrafi szliwować kostę, więc się nie przejmuj. Najważniejsze że uczysz się jak upadać na czyimś motorze a nie na swoim, bo było by szkoda :hehehe:


Jak będziemy organizować babski zlot , to będziesz jechać pierwsza, trasę będziesz ustalać, i nieważne że zamiast na łuku w prawo pojedziesz w krzaczory :D damy radę :haha2:

Ciekawe jak by mój instruktor zareagował na taki płot !!!
Może na jutrzejszej jeździe po Gorzowie spróbujemy z Diverkiem coś zaliczyć ? :D
Biorę aparat , porobię zdjęcia na pamiątkę naszej krótkiej przygody z kursem :at:

Brunetka 15.05.2010 20:04

Cytat:

Napisał walek (Post 115133)
...i obywaj sie z afryką :Thumbs_Up: powodzenia

WALEK jak Azja ma się obywać to możesz pożyczysz dziewczynie, niech się doszkala :D

Azja 15.05.2010 20:06

Diverek, Brunetka, aż tak dramatyczna ta gleba nie była - przed ogrodzeniem użyłam hamulca (jak już sobie przypomniałam, że przecież motocykl takowe posiada), ale faktem jest, że instruktor pędził w moją stronę z niepokojem wymalowanym na twarzy:o
Mam nadzieję, że kolejne gleby, jeśli będą, to w mniej kompromitujących warunkach;)

Gregu - senkju!

Walek, dzięki;)

...i żeby nie było, że tylko gleba i gleba - dostałam dzisiaj pochwałę, za pięknie kręcone ósemki, podobno zadziwiająco dobrze mi to wychodzi na pierwszym biegu (na drugim niby łatwiej - to prawda?)

Brunetka 15.05.2010 20:10

Azja ja również myślałam że nie dam 8 zrobić na 2, że jedynka to max,
ale faktycznie łatwiej się ją kręci. Ile jeszcze Ci h zostało do nauki ?

Azja 15.05.2010 20:22

Cytat:

Napisał Brunetka (Post 115137)
Ile jeszcze Ci h zostało do nauki ?

Mam dopiero 4 za sobą, czyli 16 do końca.

Największym moim problemem w tej chwili jest konieczność zastanawiania się, gdzie co mam - a że sprzęgło pod lewą ręką (a nie nogą), że hamulec pod prawą ręką i prawą nogą, no i którego użyć, i to co najtrudniejsze - zmiana biegów stopą- kto to wymyślił?!?:dizzy:

lena 15.05.2010 20:23

podobno zadziwiająco dobrze mi to wychodzi na pierwszym biegu (na drugim niby łatwiej - to prawda?)
[/quote]

Wszystko zależy od regulacji i typu motocykla szkoleniowego . "Mój" Tajfun na dwójce jechał sam, bez gazu!

Brunetka 15.05.2010 20:59

U mnie to samo, sam fajnie jeździ.
Jedyne co będę musiała zrobić przed egzaminem to się podszkolić z tych wszystkich elementów w motorze, jakieś zbiorniczki itp.
Co do tego gdzie co jest to jakoś samo przyszło.

Ja miałam większy problem z przyzwyczajeniem się do rękawiczek, jakoś było mi dziwnie, ale teraz jest ok.
Nawet co niektórzy krzyczeli na forum na mnie... :D

Azja przy 10 h będziesz jeżdzić już jak profesjonalistka :D
Szkoda że nie masz żadnej fotki z tego płotu:D

walek 15.05.2010 21:35

Cytat:

WALEK jak Azja ma się obywać to możesz pożyczysz dziewczynie, niech się doszkala :D
jesli tylko Azja przyjedzie do Łodzi to Africa jest do jej dyspozycji boczne kułeczka dokrece w 10 minut:D ...tylko co Bajrasz na takie "obywanie" ...nie niech na razie Azja kreci ósemki na kursie .A tak na powaznie to ósemkę jeździ sie najlepiej rzeczywiscie na "dwójce" bo mniej moto zrywa niz na 1-szym biegu ....ale moze Azja bedzie "miszczycho" i bedzie krecic na trójce :)

Azja 15.05.2010 23:46

Cytat:

Napisał Brunetka (Post 115142)
Szkoda że nie masz żadnej fotki z tego płotu:D

Widowiskowe to było, fakt, zwłaszcza, że pacnęłam tyłkiem w jedyną na placu kałużę:mur:


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:41.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.