Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Wszystko dla Afryki (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=11)
-   -   Tuning Afryki. (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=12584)

lukiz 31.12.2015 08:52

przerobka
 
Ładnie zrobione , reklama pana dandy tez ładna dzwoniłem do tego pana w sprawie technicznej ponieważ tez przerabiam afre mam cała do śrubki z silnikiem rozebrana wszystko malowane proszkowo i czyszczone odnawianie wymieniane w silniku wszystko na oryginalne przednie zawieszenie wp od ktm adventure i tutaj miałem do wyżej wspomnianego pana pytanie techniczne on niestety powiedział ze nie zdradza sekretów lekko się zaśmiałem i odłożyłem słuchawkę a sprawę techniczna załatwiłem sam , (myślałem ze brać motocyklowa sobie pomaga ale niestety widzę ze tak nie jest w niektórych przypadkach ) moje moto powoli powstaje baza był rd04 a będzie ........ zdjęcia podeślę jak skoczy się praca nad projektem jeszcze jakieś 3-4 miesiące ( zamknę cały projekt w 8 miesiecy) pozdrawiam

dawid8210 31.12.2015 13:27

Tam gdzie się zarabia kasę litości, pomocy często nie ma. Tajemnice rzemieślników:Thumbs_Down: Kiedyś pisałem do pewnego forumowcza w jaki sposób zdjął wiatrak z afrykańskiej pompy wody. Wiadomość odczytana i cicho sza. Poradziłem se sam, wrzuciłem sposób na forum niech ludzie wiedzą że się w garażu da:D

Lepi 31.12.2015 16:54

Cytat:

Napisał lukiz (Post 463186)
... on niestety powiedział ze nie zdradza sekretów lekko się zaśmiałem i odłożyłem słuchawkę ...

Nie wiem czy swoją wiedzą zarabiasz na chleb czy nie. Mam nadzieję, że przed odłożeniem słuchawki się pożegnałeś. Bo niby czemu nie.

Tomasa 31.12.2015 18:45

Dandy zna się na swojej robocie. Warto sporządzić dokładny kosztorys przed rozpoczęciem roboty, bo potem można się zdziwić.

Jeśli chodzi o sekrety zawodowe, to ja swoich też nie zdradzam nawet przez telefon, nie widzę w tym nic dziwnego - na pewno nie powód żeby po nim jechać na forum.


Daj fotki jak najszybciej i powodzenia.

Artek 01.01.2016 17:28

Cytat:

Napisał dawid8210 (Post 463201)
Tam gdzie się zarabia kasę litości, pomocy często nie ma. Tajemnice rzemieślników:Thumbs_Down: Kiedyś pisałem do pewnego forumowcza w jaki sposób zdjął wiatrak z afrykańskiej pompy wody. Wiadomość odczytana i cicho sza. Poradziłem se sam, wrzuciłem sposób na forum niech ludzie wiedzą że się w garażu da:D

Był na forum rzemieślnik, który zdradzał tajemnice i niektórym to bardzo przeszkadzało. Do dnia dzisiejszego pracuje z powodzeniem w swoim fachu. Ci, którzy po nim "jechali" i szydzili, że pijak i w ogóle już wymarli "zawodowo".

jaro 01.01.2016 20:40

Ja tam na Danego nie dam złego słowa powiedzieć, zawsze jak miałem jakiś problem to mi pomagał i nigdy się nie zawiodłem.Jasna sprawa, że nie może wisieć na telefonie i tłumaczyć zawiłości mechaniki bo na życie trzeba zarabiać a mechanika to jego fach.

Hiszpan11 01.01.2016 22:18

Cytat:

Napisał Artek (Post 463267)
Był na forum rzemieślnik, który zdradzał tajemnice i niektórym to bardzo przeszkadzało. Do dnia dzisiejszego pracuje z powodzeniem w swoim fachu. Ci, którzy po nim "jechali" i szydzili, że pijak i w ogóle już wymarli "zawodowo".

Amen!!!

Neno 04.01.2016 05:12

Cytat:

Napisał Lepi (Post 463208)
Nie wiem czy swoją wiedzą zarabiasz na chleb czy nie. Mam nadzieję, że przed odłożeniem słuchawki się pożegnałeś. Bo niby czemu nie.

Dziwne niektórzy mają podejście.
A koro już o chlebie... Do koleżanki po recepturę na chleb można zadzwonić, można ją ściągnąć z netu z jakiego bloga, wyczytać w branżowej/hobbystycznej książce ale do piekarni to już chyba średnio wypada dzwonić z takimi pytaniami....
Też mam nadzieję, że się pożegnałeś ;)

Ponury-Zibi 18.01.2016 21:39

Większość z nas prowadzi własny interes .
I takie telefony przerabiamy codziennie .
Niektórzy zrozumieją inni się zaśmieją .

Też mam nadzieję że się pożegnałeś .


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:37.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.