Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Ciuch Afrykańczyka (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=130)
-   -   Kurtka Klim Badlands Pro opinie? (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=36632)

consigliero 19.04.2021 16:11

Cytat:

Napisał nabrU (Post 730231)
To wogóle będzie "rejli" top level :D

Nie pamiętam kiedy prałem jakąś kurtkę motocyklową, może jedną z pierwszych Rally, jak pomyślę to o wyciąganiu ochraniaczy a później o ich wkładaniu to mi się odechciewa, to samo dotyczy spodni. Gdy coś uszkodziłem to dawałem łatę, choć były takie elementy garderoby które miały niemalże wieczystą gwarancję, na przykład rękawiczki BMW . Gdy coś się stało to było wymieniane na nową parę. Warunek trzeba trochę w nich pojeździć aby się zepsuły, przetarcie rozsnuty szew itp.

JarekO 19.04.2021 16:22

W spodniach BMW Rallye zaczęły mi po dwóch jazdach wychodzić nitki ze szwów. Nic wielkiego. Dojezdzilem do końca sezonu. Poszedłem do salonu z reklamacja i za 20 minut miałem rok nowszy model w ręku. W tym egzemplarzu nic kompletnie się nie dzieje. Jazda, pranie, jazda.

Cezarus 19.04.2021 16:34

Jarek miałes niebieskie Rally ?

ctomch 19.04.2021 16:41

Cytat:

Napisał Emek (Post 730279)
Podpytam w temacie portek zatem. Co takiego znalazłeś. Mam Dakary i są ok ale nie na lato.

Nic więcej niż właśnie napisałeś. Są podobnie pancerne, ciężkie i przez to dosyć niedorzeczne. Ale używam ich. Głównie w okresach przejściowych.

Emek 19.04.2021 16:43

Napisałeś:

Znalazłem lepsze, wygodniejsze i dużo trwalsze.

To pytam. Które to.

ctomch 19.04.2021 16:47

Aaaaa :D o to Ci chodziło. Używam naprzemiennie starszego modelu Scotta Adventure (czysta cordura), Leatt Enduro (to się chyba GPX 5.5 zowie), i zwykłego "dresu" FOX.
Ze ochroną mam jeszcze Spidi Allroad i Meshleg, pierwsze na dłuższe asfaltowe przeloty, drugie były do miasta, a że do miasta przestałem jeździć bo mnie mierzi, to wypadają.

JarekO 19.04.2021 18:58

Cytat:

Napisał Cezarus (Post 730288)
Jarek miałes niebieskie Rally ?

Szare ale bez napisów BMW na skórzanych elementach. Teraz mam szare z napisami :).

Melon 19.04.2021 20:44

mdxmd portki busei miałem(10lat) i zepsuły się tzn. ja je zepsułem:D. A rukka sama się rozłazi, masakra, cena z kosmosu a jakość drelichów roboczych(tych china prod) Kurtka uvex przejechała ponad 100kkm a teraz to nie wiadomo co kupić co by zaraz nie zaczeło się pruć.:mad:

sudden 19.04.2021 22:06

Bardzo Wam dziękuję za ten wątek. Zaczynam od nowa lubić moją Modekę za niedużo stówek, która też się lekko podarła pod koniec pierwszego sezonu, ale i tak właśnie zaczyna piąty :) A chciałem zmieniać na jakąś "lepszą" .... :)

Dubel 19.04.2021 22:17

W ostatniej Ruka latale parę dobrych lat, chyba 7, ten sezon zaczynam w nowym ciuchu od Klima. Miałem jakieś Richa, Dianese, STR...... Ruka była dla mnie fajna i byłem / jestem z niej zadowolony ale przyszedł czas na nowe. Nie wiem gdzie kupujecie te niedoróbki ale mój zestaw wygląda na pierwszą ligę. Czy to tylko mylne wrażenie sproboje napisać jesienią. Na razie po za sztywnością jest mega.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:57.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.