Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Umawianie i propozycje wyjazdów (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=71)
-   -   Norwegia 2017 (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=27709)

trzykawki 13.11.2016 18:42

Jakże żałosna próba odgryzienia się ... handlarzu tapicerowną, gdzieniegdzie pomalowaną płytą wiórową.

Wypisz wymaluj jak w kawale:

W pociągu w przedziale spotyka się dwóch kolesi. Droga przed niemi długa więc się chca poznajomić.
- Dzień dobry Panu , Bułka jestem
- Dzień dobry, Śliwko.
- Ooo! jakie fajne nazwisko takie do rymowania. Śliwko, Śliwko skocz po piwko. Buaaaahahahaah!
Śliwko spąsowiał, zmarszczył się i myśli jak tu się zrewanżować. Myśli i myśli i nic. Całądroge myśli. Pociąg wjeżdża na stacje, Bułka szykuje sie do wysiadania. Wreszcie , w ostatniej chwili, Śliwko się podrywa i syczy do Bułki.
- Bułka, Bułka, Ty Ch...!

Pirania 13.11.2016 19:06

Cytat:

Napisał trzykawki (Post 506377)
W pociągu w przedziale spotyka się dwóch kolesi. Droga przed niemi długa więc się chca poznajomić.
- Dzień dobry Panu , Bułka jestem
- Dzień dobry, Śliwko.
- Ooo! jakie fajne nazwisko takie do rymowania. Śliwko, Śliwko skocz po piwko. Buaaaahahahaah!
Śliwko spąsowiał, zmarszczył się i myśli jak tu się zrewanżować. Myśli i myśli i nic. Całądroge myśli. Pociąg wjeżdża na stacje, Bułka szykuje sie do wysiadania. Wreszcie , w ostatniej chwili, Śliwko się podrywa i syczy do Bułki.
- Bułka, Bułka, Ty Ch...!

...ach to poczucie humoru Księgowych..:haha2: Ty a może być się wybrał do Norwegii ?

PS
Pozdrów "pachy..":p

trzykawki 13.11.2016 19:57

"...ach to poczucie humoru Księgowych..:haha2: Ty a może być się wybrał do Norwegii ?

PS
Pozdrów "pachy..":p <!-- / message --><!-- sig -->
__________________"

Ale bez Ciebie. Przecież Ty nie ogarniasz tej eRki i pewnie byś coś nawywijał i było by pozamiatane, i po wyjeździe. Księgowi mają mało urlopu i nie mogą ryzykować.

PS
zajżyj do jąder ... lśnią się?:D:D:D

myku 13.11.2016 20:15

Czyli jak?Dubel jedzie sam a my smigamy na sycylijskie szutry?:lol8:

trzykawki 13.11.2016 20:52

To szerokiej Sycyli. Ja chętnie bym odwiedził Norge i powspominał młode czasy, odwiedził miejsca gdzie pracowałem no i w ogóle, łezke nostalgi nad fiordem bym otarł ehh...

Tak jak napisałem będę obserwował temat, z racji wypomnianych już przez kłakusogórola, obowiązków pracowych, moje okno transferowe to 7/10 do 30stego. Z moich wspomnień najlepsza pogoda to koniec Czerwca i 2 /3 tygodnie lipca, no chyba że jesteś w okolicach Bergen tam pluplum plum cały czas.

Pirania 13.11.2016 20:56

Tomku, znaczy Trzy.. Twoje zdrówko i całuski z Podhala! :chleje: Reszte powiem Twojej Żonie! :p

Myku,
nie kus! ;) Wystarczy inny termin niż Norwegia i błagam Szefowa o urlop!;)

07 A-gent 18.11.2016 20:49

3 Załącznik(ów)
Cytat:

Napisał Pirania (Post 505066)
Ok. maj odpada!

koniec maja w Norwegi i wcale nie Nordkap

Dubel 19.11.2016 11:05

Takie widoki to i w czerwcu.

calgon 29.11.2016 10:58

Dubel ja w 2017 z Norwegią odpadam dlatego tylko mnie wkurwiasz.
Chętnie bym z Tobą tam pojeździł bo jak Wiesz dwa razy było mi dane i wróciłbym chętnie.
Co do Was masturbanty to ja czekam na relację ,ale nie z przygotowań tylko wyjazdu!
Myku planuje Sycylię 2018 rozumiem?

MG7 29.11.2016 17:39

Cytat:

Napisał bigboykr (Post 505043)
Na Skandynawię nie przewidzisz pogody.
Lipiec 2016 - 7-11 stopni i co chwilę lało.

Musieliśmy być chyba w innych Skandynawiach albo przynajmniej w innych częściach ;) byłem prawie cały miesiąc i miałem super pogodę.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:37.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.